Kasia Kowalska ma przepiękną córkę Olę, która niezwykle przypomina swoją mamę. Podobieństwo jest uderzające... ale nie tylko w ich przypadku. Okazuje się, że w show-biznesie, polskim jak i zagranicznym, mamy wiele innych przykładów pięknych córek i matek, które wyglądają dosłownie jak dwie krople wody. Zobaczcie nasze wideo, żeby przekonać się, która córka jest jeszcze łudząco podobna do swojej mamy!

Zobacz także: Te gwiazdy wyglądają identycznie! Zobaczcie, kto ma swojego sobowtóra!

Ola Kowalska lubi chwalić się w sieci odważnymi stylizacjami. Jednak gdy ściąga kolorową perukę i rezygnuje z pełnego makijażu... wygląda identycznie jak jej mama!

Magda i Lara Gessler są bardzo podobne do siebie wizualnie. Jednak jeśli chodzi o charakter... sporo ich dzieli. Magda Gessler jest wybuchową i szaloną artystą. Córka jest bardziej wyciszona i stonowana. Wspólne pole znajdują jednak w kuchni!

Reese Witherspoon i jej córka Ava Philippe... Nie od dziś mówi się, że wyglądają jak bliźniaczki. Choć różnica wieku między nimi wynosi 23 lata, panie są niemal identyczne. Prawda?

Kinga Rusin i jej córki Pola i Iga. Panie mają ze sobą świetny kontakt. Pola, podobnie jak mama, interesuje się dziennikarstwem. Iga chwilowo poszła w stronę modelingu, ale także studiuje stosunki międzynarodowe w Londynie.


Kaia Gerber i Cindy Crawford. To jeden z najpopularniejszych rodzinnych modowych duetów. Kaia to wierna kopia mamy. Poszła jej śladami i świetnie radzi sobie w modelingu. Z taką figurą nie mogło być inaczej!

Izabela Scorupco i jej córka Julia. Julia Scorupco niedawno skończyła 23 lata. W przeciwieństwie do swojej mamy ma ciemne włosy i czarne oczy. Mimo wszystko... jest w nich coś podobnego! 

Więcej na temat Kasia Kowalska