Mercelina Ziętek i Piotr Żyła znów są razem? A może dziś byłą parę łączy już tylko przyjaźń? Takie pytania z pewnością od kilku tygodni zadają sobie wszyscy fani skoczka i gwiazdy serialu "19+". Kilka tygodni temu magazyn "Party" poinformował, że Marcelina Ziętek i Piotr Żyła rozstali się, ale wcią utrzymują ze sobą bardzo dobre relacje. Teraz aktorka opublikowała w sieci zdjęcie sportowca i pokazała, jak go wspiera!

Reklama

Marcelina Ziętek wspiera Piotra Żyłę

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła byli parą przez dwa lata. Skoczek po głośnym rozstaniu z Justyną Żyłą znalazł swoje szczęście u boku gwiazdy serialu "19+". Para początkowo nie potwierdzała, że jest razem, ale po jakiśmś czasie w sieci zaczęły pojawiać się ich wspólne, romantyczne zdjęcia. Niestety, pod koniec stycznia tego roku, magazyn "Party" poinformował, że Piotr Żyła rozstał się z Marceliną Ziętek.

Para do tej pory nie zdementowała medialnych doniesień na swój temat, a teraz Marcelina Ziętek pokazała, jak wspiera Piotra Żyłę! Skoczek wziął wczoraj udział w konkursie Pucharu Świata w Lillehammer. Marcelina Ziętek podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcie sportowca.

Jest moc- napisała Marcelina Ziętek.

Zobacz także: Piotr Żyła zamieścił gorzki wpis w walentynki! "Nigdy więcej". O co chodzi?

Andrzej Iwańczuk/Reporter

Zobacz także: Justyna Żyła wróciła do Piotra? Jej słowa nie spodobają się Marcelinie Ziętek!

Zobacz także

Wsparcie Marceliny Ziętek najwyraźniej pomogło skoczkowi, który był najlepszy z ekipy z Polski i zajął ósme miejsce w czwartkowym konkursie Pucharu Świata w Lillehammer. Skoczkowi serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy Piotra Żyły!

Instagram/@marceepan

Zobacz także: Marcelina Ziętek opublikowała nowe zdjęcie po rozstaniu z Piotrem Żyłą. "Co z Pieterem?"

Reklama

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła niewiele opowiadali o swojej relacji. Nie zajęli również oficjalnego stanowiska po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o ich rozstaniu. Czy to możliwe, że zdecydowali się dać sobie kolejną szansę? A może to faktycznie tylko przyjaźń i nieprzerwane wsparcie?

Instagram @piotr_zyla_official @marceepan
Reklama
Reklama
Reklama