Facebook

Co się dzieje z Piotrusiem Wolańskim z "Kogla Mogla"? 

Facebook

"Kogel Mogel" regularnie pojawia się na ekranach naszych terewizorów. Dziś kolejny raz możemy oglądać drugą część tego kultowego filmu, czyli "Galimatias". 

W pierwszych dwóch częściach filmu w postać małego Piotrusia Wolańskiego wcielał się Maciek Koterski. Niektórzy mylnie uważali, że to Michał Koterski - obecnie znany aktor i syn Marka Koterskiego. A co się dziś dzieje z małym aktorem, który wcielił się lata temu w rolę Piotrusia?

Zobacz także: Co się stało z Piotrusiem z "Kogla Mogla"? Zdradza Ilona Łepkowska!

Co robi Piotruś z "Kogla Mogla"?

Jak się okazuje, rola Piotrusia była jedną, jaką kiedykolwiek zagrał Maciej Koterski. Potem wycofał się z aktorstwa i życia publicznego. Nie znajdziemy go dziś w social mediach. Plotka głosi, że Maciek Koterski mieszka w Australii. Jednak nikt z produkcji "Kogla Mogla" nie wie, czym dokładnie się zajmuje. Zapytaliśmy o to rok temu, przy okazji premiery trzeciej części filmu.

- Nie miałam z nim żadnego kontaktu - powiedziała nam wówcas Ilona Łepkowska. 

W nowej części, która trafiła do kin przed rokiem, w roli Piotrusia zobaczyliśmy Macieja Zakościelnego. Upodobanie do starszych kobiet u granego przez niego bohatera już nie minęło. Soro starszą od niego partnerkę zagrała Kasia Skrzynecka.

Zobacz także: Druga część "Kogla Mogla": jak uważnie oglądałaś? QUIZ!

"Kogel Mogel" to jedna z ulubionych komedii Polaków.

Docent Wolański i Kaśka Solska, Kogel Mogel
EastNews

Więcej na temat film Kogel Mogel
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43