Facebook

Co się dzieje z Piotrusiem Wolańskim z "Kogla Mogla"? 

Facebook

"Kogel Mogel" regularnie pojawia się na ekranach naszych terewizorów. Dziś kolejny raz możemy oglądać drugą część tego kultowego filmu, czyli "Galimatias". 

W pierwszych dwóch częściach filmu w postać małego Piotrusia Wolańskiego wcielał się Maciek Koterski. Niektórzy mylnie uważali, że to Michał Koterski - obecnie znany aktor i syn Marka Koterskiego. A co się dziś dzieje z małym aktorem, który wcielił się lata temu w rolę Piotrusia?

Zobacz także: Co się stało z Piotrusiem z "Kogla Mogla"? Zdradza Ilona Łepkowska!

Co robi Piotruś z "Kogla Mogla"?

Jak się okazuje, rola Piotrusia była jedną, jaką kiedykolwiek zagrał Maciej Koterski. Potem wycofał się z aktorstwa i życia publicznego. Nie znajdziemy go dziś w social mediach. Plotka głosi, że Maciek Koterski mieszka w Australii. Jednak nikt z produkcji "Kogla Mogla" nie wie, czym dokładnie się zajmuje. Zapytaliśmy o to rok temu, przy okazji premiery trzeciej części filmu.

- Nie miałam z nim żadnego kontaktu - powiedziała nam wówcas Ilona Łepkowska. 

W nowej części, która trafiła do kin przed rokiem, w roli Piotrusia zobaczyliśmy Macieja Zakościelnego. Upodobanie do starszych kobiet u granego przez niego bohatera już nie minęło. Soro starszą od niego partnerkę zagrała Kasia Skrzynecka.

Zobacz także: Druga część "Kogla Mogla": jak uważnie oglądałaś? QUIZ!

"Kogel Mogel" to jedna z ulubionych komedii Polaków.

Docent Wolański i Kaśka Solska, Kogel Mogel
EastNews

Więcej na temat film Kogel Mogel
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58