Magda Gessler świętowała urodziny swojego ukochanego, Waldemara Kozarewskiego. Jak? Oczywiście przy romantycznej kolacji! Przy okazji restauratorka upewniła się, czy wszyscy jej fani (a jest ich ponad milion) wiedzą, co oznacza jej pozdrowienie "Besos"!

WIDEO

player placeholder

Magda Gessler pozdrawia fanów od jakiegoś czasu słowem "besos". Pochodzi ono z języka hiszpańskiego i oznacza "buziaki". Powiedzenie jest już kultowe! Dlatego też, kiedy gwiazda opowiedziała o urodzinach swojego partnera, nie mogła tego nie użyć:

Mój Kochany ma dzisiaj urodziny. Wyślijcie Waldkowi besos???? Każdemu życzę takie love - pisze Magda

A może tak powinna nazywać się kolejna restauracja Magdy Gessler? Fani byliby zachwyceni!

Zobacz także:

Zobacz: Kuba Wojewódzki naśmiewa się z nowej reklamy z Magdą Gessler! Dlaczego?

Magda Gessler z partnerem

imgbiJNYS-2251916

Nowa restauracja Magdy Gessler będzie nazywała się "Besos"?

Magda Gessler ma ponad milion fanów na Facebooku!