Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS
Newsy

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem!

Co ich naprawdę łączy?

Po hucznych 10. urodzinach  „Dzień dobry TVN” nikt nie ma już wątpliwości, że Magdalenę Ogórek i Bartosza Węglarczyk łączy coś więcej niż przyjaźń. Przed imprezą sam dziennikarz podgrzał atmosferę, deklarując, że na jubileuszu programu pojawi się „z narzeczoną".  I gdy tylko wszedł na czerwony dywan w towarzystwie kandydatki na prezydenta, nikt już nie miał wątpliwości, że są parą!


Plotki o tym, że Ogórek i Węglarczyk spotykają się, krążyły już od kilku miesięcy. Ucichły na chwilę podczas kampanii prezydenckiej. Wtedy Magdalena Ogórek oficjalnie występowała jako żona posła i nauczyciela akademickiego Piotra Mochnaczewskiego. Po przegranych wyborach Ogórek zniknęła. Teraz, po kilku miesiącach Magdalena Ogórek pojawiła się znów na salonach, ale u boku Bartosza Węglarczyka.  Wcześniej widywano ich już razem na mieście - para robiła zakupy czy spotykała się w restauracji. W najnowszym dwutygodniku „Party" osoby z otoczenia dziennikarza zdradzają, że Ogórek i Węglarczyk mieszkają już ze sobą!

Bartek wprowadził się do Magdy przed wakacjami – mówią pracownicy TVN.

Teraz wszyscy w stacji czekają na dalszy rozwój sytuacji. My również! Powstaje tylko pytanie. Czy Magdalena Ogórek, która podczas kampanii prezydenckiej deklarowała, że jest mężatką, nadal nią jest? 

Nie wiadomo. Nie chcą z nikim rozmawiać na ten temat - mówią osoby z ich otoczenia.

Więcej o nowej gorącej parze w polskim show-biznesie czytaj w „Party".Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVNBartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVNMagdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN

Bartosz Węglarczyk całuje rękę Magdalenie Ogórek
Newsy
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk nie szczędzą sobie czułości! ZDJĘCIA
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk nie szczędzą sobie czułości! ZDJĘCIA
Bartosz Węglarczyk tańczy z Magdaleną Ogórek
EastNews
Newsy
TYLKO U NAS! Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem!
TYLKO U NAS! Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem!

Po hucznych 10. urodzinach  „Dzień dobry TVN” nikt nie ma już wątpliwości, że  Magdalenę Ogórek  i  Bartosza Węglarczyk  łączy coś więcej niż przyjaźń. Przed imprezą sam dziennikarz podgrzał atmosferę,  deklarując, że na jubileuszu programu pojawi się „z narzeczoną" .  I gdy tylko wszedł na czerwony dywan w towarzystwie kandydatki na prezydenta, nikt już nie miał wątpliwości, że są parą! Plotki o tym, że Ogórek i Węglarczyk spotykają się, krążyły już od kilku miesięcy .  Ucichły na chwilę podczas kampanii prezydenckiej. Wtedy Magdalena Ogórek oficjalnie występowała jako żona posła i nauczyciela akademickiego Piotra Mochnaczewskiego. Po przegranych wyborach Ogórek zniknęła.  Teraz, po kilku miesiącach Magdalena Ogórek pojawiła się znów na salonach, ale u boku Bartosza Węglarczyka .  Wcześniej widywano ich już razem na mieście - para robiła zakupy czy spotykała się w restauracji. W najnowszym dwutygodniku „Party" osoby z otoczenia dziennikarza zdradzają, że Ogórek i Węglarczyk mieszkają już ze sobą!   Bartek wprowadził się do Magdy przed wakacjami – mówią pracownicy TVN. Teraz wszyscy w stacji czekają na dalszy rozwój sytuacji. My również! Powstaje tylko pytanie. Czy Magdalena Ogórek, która podczas kampanii prezydenckiej deklarowała, że jest mężatką, nadal nią jest?  Nie wiadomo. Nie chcą z nikim rozmawiać na ten temat - mówią osoby z ich otoczenia.   Więcej o nowej gorącej parze w polskim show-biznesie czytaj w „Party".

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk chcą mieć dziecko?
ONS
Newsy
Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek zaręczyli się?! Dziennikarz pokazał pierścionek od Tiffany'ego!
Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek zaręczyli się?! Dziennikarz pokazał pierścionek od Tiffany'ego!

Bartosz Węglarczyk oświadczył się Magdalenie Ogórek ? A może ma zamiar zrobić to niebawem? Jak informują znajomi pary, dziennikarz w Wigilię zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie  pierścionka, i to od Tiffany'ego! Na razie oficjalnie Węglarczyk i Ogórek nie pochwalili się swoim szczęściem, ale to wskazuje wyraźnie, że mogą planować ślub!  O tych planach mówi się zresztą już od jakiegoś czasu. Ślub Magdaleny Ogórek i Bartosza Węglarczyka Otwarta pozostaje kwestia rozwodu Magdaleny Ogórek z mężem Piotrem Mochnaczewskim. Po zakończeniu tegorocznej kampanii wyborczej na urząd prezydenta okazało się, że piekna kandydatka SLD już ze swoim mężem nie mieszka. Pani  Magda ma ze związku z nim córkę.   Co więcej, Magdalena Ogórek nie ukrywa nowej miłości. Wraz z  Bartoszem Węglarczykiem są coraz częściej widywani na romantycznych randkach i wygląda na to, ze mają poważne plany co do swojej przyszłości. A piękny pierścionek tylko to potwierdza. Parze serdecznie gratulujemy, podobnie jak setki przyjaciół dziennikarza, którzy dodawali od Wigilii "lajki" pod zdjęciem pierścionka.   Zobacz:  Marina wreszcie skomentowała zaręczyny z Wojciechem Szczęsnym. Pokazała piękne zdjęcia!   Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek na randce:   Magdalena Ogórek na zakupach z córką:   Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek pierwsze publiczne wyjście razem na 10-leciu Dzień dobry TVN:    

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner