Party Stories
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS
Newsy

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem!

Co ich naprawdę łączy?

Po hucznych 10. urodzinach  „Dzień dobry TVN” nikt nie ma już wątpliwości, że Magdalenę Ogórek i Bartosza Węglarczyk łączy coś więcej niż przyjaźń. Przed imprezą sam dziennikarz podgrzał atmosferę, deklarując, że na jubileuszu programu pojawi się „z narzeczoną".  I gdy tylko wszedł na czerwony dywan w towarzystwie kandydatki na prezydenta, nikt już nie miał wątpliwości, że są parą!


Plotki o tym, że Ogórek i Węglarczyk spotykają się, krążyły już od kilku miesięcy. Ucichły na chwilę podczas kampanii prezydenckiej. Wtedy Magdalena Ogórek oficjalnie występowała jako żona posła i nauczyciela akademickiego Piotra Mochnaczewskiego. Po przegranych wyborach Ogórek zniknęła. Teraz, po kilku miesiącach Magdalena Ogórek pojawiła się znów na salonach, ale u boku Bartosza Węglarczyka.  Wcześniej widywano ich już razem na mieście - para robiła zakupy czy spotykała się w restauracji. W najnowszym dwutygodniku „Party" osoby z otoczenia dziennikarza zdradzają, że Ogórek i Węglarczyk mieszkają już ze sobą!

Bartek wprowadził się do Magdy przed wakacjami – mówią pracownicy TVN.

Teraz wszyscy w stacji czekają na dalszy rozwój sytuacji. My również! Powstaje tylko pytanie. Czy Magdalena Ogórek, która podczas kampanii prezydenckiej deklarowała, że jest mężatką, nadal nią jest? 

Nie wiadomo. Nie chcą z nikim rozmawiać na ten temat - mówią osoby z ich otoczenia.

Więcej o nowej gorącej parze w polskim show-biznesie czytaj w „Party".Bartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVNBartosz Węglarczyk, Magdalena Ogórek na imprezie Dzień dobry TVNMagdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Bartosz Węglarczyk całuje rękę Magdalenie Ogórek
Newsy
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk nie szczędzą sobie czułości! ZDJĘCIA
Bartosz Węglarczyk tańczy z Magdaleną Ogórek
EastNews
Newsy
TYLKO U NAS! Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem!

Po hucznych 10. urodzinach  „Dzień dobry TVN” nikt nie ma już wątpliwości, że  Magdalenę Ogórek  i  Bartosza Węglarczyk  łączy coś więcej niż przyjaźń. Przed imprezą sam dziennikarz podgrzał atmosferę,  deklarując, że na jubileuszu programu pojawi się „z narzeczoną" .  I gdy tylko wszedł na czerwony dywan w towarzystwie kandydatki na prezydenta, nikt już nie miał wątpliwości, że są parą! Plotki o tym, że Ogórek i Węglarczyk spotykają się, krążyły już od kilku miesięcy .  Ucichły na chwilę podczas kampanii prezydenckiej. Wtedy Magdalena Ogórek oficjalnie występowała jako żona posła i nauczyciela akademickiego Piotra Mochnaczewskiego. Po przegranych wyborach Ogórek zniknęła.  Teraz, po kilku miesiącach Magdalena Ogórek pojawiła się znów na salonach, ale u boku Bartosza Węglarczyka .  Wcześniej widywano ich już razem na mieście - para robiła zakupy czy spotykała się w restauracji. W najnowszym dwutygodniku „Party" osoby z otoczenia dziennikarza zdradzają, że Ogórek i Węglarczyk mieszkają już ze sobą!   Bartek wprowadził się do Magdy przed wakacjami – mówią pracownicy TVN. Teraz wszyscy w stacji czekają na dalszy rozwój sytuacji. My również! Powstaje tylko pytanie. Czy Magdalena Ogórek, która podczas kampanii prezydenckiej deklarowała, że jest mężatką, nadal nią jest?  Nie wiadomo. Nie chcą z nikim rozmawiać na ten temat - mówią osoby z ich otoczenia.   Więcej o nowej gorącej parze w polskim show-biznesie czytaj w „Party".

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk chcą mieć dziecko?
ONS
Newsy
Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek zaręczyli się?! Dziennikarz pokazał pierścionek od Tiffany'ego!

Bartosz Węglarczyk oświadczył się Magdalenie Ogórek ? A może ma zamiar zrobić to niebawem? Jak informują znajomi pary, dziennikarz w Wigilię zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie  pierścionka, i to od Tiffany'ego! Na razie oficjalnie Węglarczyk i Ogórek nie pochwalili się swoim szczęściem, ale to wskazuje wyraźnie, że mogą planować ślub!  O tych planach mówi się zresztą już od jakiegoś czasu. Ślub Magdaleny Ogórek i Bartosza Węglarczyka Otwarta pozostaje kwestia rozwodu Magdaleny Ogórek z mężem Piotrem Mochnaczewskim. Po zakończeniu tegorocznej kampanii wyborczej na urząd prezydenta okazało się, że piekna kandydatka SLD już ze swoim mężem nie mieszka. Pani  Magda ma ze związku z nim córkę.   Co więcej, Magdalena Ogórek nie ukrywa nowej miłości. Wraz z  Bartoszem Węglarczykiem są coraz częściej widywani na romantycznych randkach i wygląda na to, ze mają poważne plany co do swojej przyszłości. A piękny pierścionek tylko to potwierdza. Parze serdecznie gratulujemy, podobnie jak setki przyjaciół dziennikarza, którzy dodawali od Wigilii "lajki" pod zdjęciem pierścionka.   Zobacz:  Marina wreszcie skomentowała zaręczyny z Wojciechem Szczęsnym. Pokazała piękne zdjęcia!   Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek na randce:   Magdalena Ogórek na zakupach z córką:   Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek pierwsze publiczne wyjście razem na 10-leciu Dzień dobry TVN:    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner