Kasia Warnke w ciąży Kasia Warnke w ciąży Kasia Warnke w ciąży
Kasia Warnke w ciąży

Ciąża Katarzyny Warnke okazała się sporym zaskoczeniem dla fanów i mediów. Choć wiele tygodni plotkowano o błogosławionym stanie 42-latki, to aktorka zaprzeczała tym doniesieniom. Robił to również mąż gwiazdy, Piotr Stramowski przy każdej okazji, nawet i w komentarzach na Instagramie. 

Nic mi o tym nie wiadomo, ale dziękuję - pisał Piotr w sieci pod gratulacjami od fanów.

Ale w końcu okazało się, że Katarzyna Warnke naprawdę spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Przyszła mama nie ukrywa już ciążowych krągłości. Ostatnio udało się ją przyłapać fotoreporterom na spacerze i lunchu. Zobaczcie, jak Kasia wygląda w ciąży. Jak myślicie, kiedy urodzi?

1/3
Kasia Warnke w ciąży

Katarzyna Warnke długo ukrywała ciążę i nie chciała dzielić się z fanami informacjami o swoim błogosławionym stanie. 1 lipca pojawiła się wraz z mężem na pokazie marki MMC Studio. Para przeszła się po wybiegu w samych szlafrokach. Dużego brzuszka Kasi nie dało się nie zauważyć. 

- Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów - wyznała aktorka na Instagramie.

2/3
Kasia Warnke w ciąży

Ostatnio fotoreporterom udało się przyłapać gwiazdę z koleżanką, na lunchu w Warszawie. Katarzyna przez całe spotkanie uśmiechała się do swojej rozmówczyni i często gestykulowała. 

Zobacz także: Kasia Warnke naprawdę jest w ciąży! Pokazała już ogromny brzuszek!

3/3
Kasia Warnke w ciąży

Warnke nie zdradziła, czy urodzi chłopca, czy może dziewczynkę. Mało prawdopodobne jest również to, że gwiazda podzieli się z fanami zdjęciem pociechy i zdradzi jej imię. Tak, czy inaczej, Kasi bardzo gratulujemy i nie możemy doczekać się, aż maluch pojawi się na świecie!