Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Klata Cezarego Pazury
Facebook
Newsy

Pazura ma już ponad 50 lat, a ciało młodego boga. Pochwalił się półnagim zdjęciem z siłowni

Edyta to prawdziwa szczęściara


Ostatnio mniej słyszy się o aktorskich popisach Cezarego Pazury, a więcej o jego kontrowersyjnych wypowiedziach czy słynnej aferze z seks-taśmą, którą kilka miesięcy temu żyły wszystkie tabloidy. Ostatnio aktor "wsławił" się dość niefortunną wypowiedzią o warszawskiej tęczy. Przypomnijmy: Pazura przeciwny odbudowaniu tęczy. Popiera Narodowców: "Dlaczego są pałowani?"

Gwiazdor dba też mocno o kontakt z fanami, który utrzymuje oczywiście za pośrednictwem Facebooka. Wczoraj na jego profilu pojawił się dość nieoczekiwany wpis, opatrzony w dodatku stosownym zdjęciem. Pazura pochwalił się wizytą na siłowni i zachęcał innych mężczyzn do ćwiczeń, załączając do tego zdjęcie swojej imponującej muskulatury. Nadmienił też, że ćwiczy zgonie z zaleceniami... Anny Lewandowskiej, prywatnie dobrej koleżanki jego żony. Warto pamiętać, że aktor skończył już 51 lat, a ciała mogą mu pozazdrościć dużo młodsi koledzy.

Ciekawe, co na to Michał Piróg? Jeszcze niedawno współczuł młodszej żonie Cezarego...

Zobacz: "Dzięki Panie, że dałeś jej emeryta!"

Umięśniony Cezary Pazura

 

Cezary Pazura z żoną na premierze:

Michał Szpak oburzony słowami Cezarego Pazury
ONS
Newsy
Szpak atakuje Pazurę: Kretyńskie poczynania, debilne przemówienia!
Wokalista mocno się wkurzył

Cezary Pazura ostatnio coraz mniej gra w filmach czy serialach, ale nie ograniczył swej obecności w mediach do zera. Jakiś czas temu wraz z żoną pojawił się na Uniwersytecie Opolskim w roli wykładowcy, a od czasu do czas komentuje wszystko, co się wydarzy w Polsce i na świecie. Ostatnio nie spodobał mu się atak na narodowców blokujących odbudowanie słynnej, warszawskiej tęczy . Przypomnijmy: Pazura przeciwny odbudowaniu tęczy. Popiera Narodowców: Dlaczego są pałowani? W swoim oświadczeniu aktor stwierdził, że protestujący mieli całkowite prawo, by blokować jej odbudowanie. Ubolewał również, że tęcza straciła swoje pierwotne znaczenie i stała się symbolem homoseksualistów. Na ostre słowa Cezarego natychmiast zareagowali internauci, którzy podzielili się w opinii na ten temat. W opozycji do Pazury zdecydowanie stanął wokalista, Michał Szpak , który jest wprost oburzony słowami aktora. Na swoim Facebooku dość ostro skrytykował jego oświadczenie:   Żyjemy w kraju absurdu , straszne ze zwykła tęcza jest w stanie skłócić naród a co gorsze doprowadzić do tak kretyńskich poczynań jak jakies chore homofobiczne wiece wygłaszanie debilnych przemówień. A co gorsze ludzie którzy wydawało by sie sa inteligentni szczepią sobie język na poczet tolerancji . Przerażający obraz Polski w świecie ... - pisze Szpak (pisownia oryginalna) Przyznajemy, że to naprawdę mocna odpowiedź. Po której stronie jesteście? Zobacz:  Szok! Michał Szpak został ZAATAKOWANY NOŻEM   Cezary Pazura z żoną na premierze filmu:

Pazura skomentował odbudowę tęczy
ONS
Newsy
Pazura przeciwny odbudowaniu tęczy. Popiera Narodowców: Dlaczego są pałowani?
Aktor skomentował ostatnie zamieszki

Cezary Pazura ograniczył jakiś czas temu swoją medialną działalność. Aktor raczej nie udziela zbyt wielu wywiadów, a jego interesami zajęła się żona. Czasem jednak pozwoli sobie na komentarz odnośnie aktualnych wydarzeń ze świata polityki czy show-biznesu i trzeba przyznać, że bywają to słowa naprawdę zaskakujące. Przypomnijmy: "Dobrze, że Szulim dostała z liścia od Dody!" Tym razem gwiazdor postanowił wypowiedzieć się na temat odbudowy tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie. Kilka dni temu ruszyły prace renowacyjne instalacji, która kilka miesięcy temu została podpalona podczas demonstracji. Niestety, odbudowa tęczy została zakłócona przez grupę około 30 narodowców, którzy próbowali zablokować prace montażowe. Na miejsce została wezwana policja i doszło do kilku przepychanek. Pazura jest jednak zdania, że protestujący mieli prawo blokować odbudowę tęczy.   Na Placu Zbawiciela w Wwie miały się rozpocząć prace renowatorskie słynnej tęczy, która to z kształtu samego ma ŁĄCZYĆ dwa skrajne brzegi. Niestety prace się nie rozpoczęły, bo grupa osób , którzy na ten symbol w tym miejscu się nie zgadza, nie dopuściła do rozpoczęcia prac. Były okrzyki, przepychanki, nawet zatrzymano dwadzieścia kilka osób. Bo oni sobie tej tęczy nie życzą! Wniosek: są tacy , którzy sobie życzą i są tacy którzy sobie nie życzą. Pytanie: dlaczego jedni są pałowani przez Policję i zatrzymywani , a inni nie? Czy to znaczy, że ja muszę się w przyszłości godzić na WSZYSTKO na co się inni zgadzają, czy będę miał prawo mieć swoje zdanie? Czy nie przypłacę tego zdrowiem i więzieniem? - pyta na swoim Facebooku. Pazura dodaje też, że losy tęczy są mu wprawdzie obojętne, ale ubolewa nad tym, iż symbol ten został przywłaszczony przez homoseksualistów, co prowadzi do podziałów i konfliktów.   Szczerze mówiąc, to ta tęcza...

Edyta Pazura menadżerką Cezarego
ONS
Newsy
Edyta Pazura chce zmienić wizerunek męża. Jaki ma na niego pomysł?
Planuje rewolucję w życiu aktora

Edyta Pazura podjęła się życiowego wyzwania i postanowiła kierować karierą męża. Kiedy pół roku temu objęła stanowisko menadżerki Cezarego , nie spodziewała się, że kilka tygodni później rozpęta się afera z sekstaśmą męża. Cała sytuacja mocno odbiła się na wizerunku aktora, który Edyta planuje zmienić na lepszy . W rozmowie z "Fleszem" zdradziła na jakim etapie pracy jest teraz i kiedy zobaczymy Cezarego w jakiejś produkcji. - Cezary nie dostaje teraz zbyt wielu propozycji filmowych , ale cały czas pracujemy nad tym, żeby się pojawiły - lakonicznie mówi Pazura. Według informacji "Flesza", aktor ma ograniczyć występy w kabaretach, których kosztem zacznie chodzić na castingi. Podobno Pazura dostał też propozycję udziału w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami", ale ostatecznie odmówił udziału . Aktor mocno waha się nad przyjęciem roli w jednym z popularnych polskich seriali, za to stara się o rolę w filmie, do którego scenariusz napisał Cezary Harasimowicz. Na Walentynki planowana jest także komedia z Cezarym w roli głównej. Zobacz: Edyta Pazura atakuje tabloid za pomówienia. Wkurzyła się Żona gwiazdora zapytana o to, czy czuje się pewnie na stanowisku menadżerki męża, odpowiada: - Czuję się na tyle kompetentna, żeby móc zajmować się karierą męża i zarządzać jego firmą . Skończyłam zarządzanie i marketing w firmie, a teraz studiuję zarządzanie w mediach. Poza tym uważam, że co w rodzinie to nie zginie, że nikt nie zadba o twoje interesy tak jak ktoś bliski - mówi Edyta "Fleszowi". 26-latka odpowiada m.in. za kontrakty aktora z mediami, pilnuje jego kalendarza, omawia z nim wszystkie propozycje pracy . Czy pilnowanie biznesu małżonka to dobry pomysł na życie? - Taki związek jest trudny, bo agent nie powinien się pokazywać, żona już tak. Zaletą jest to, że żonie ufa się o wiele...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner