Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak
Instagram/Celia Jaunat

Celia Jaunat pokazała drugą kreację ślubną! Ładniejsza od garnituru?

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak
Instagram/Celia Jaunat

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wzięli ślub w Wigilię. Zdjęciami z niezwykłej uroczystości w Omanie pochwalili się w sieci. Zakochani nie od dziś uchodzą za najbardziej stylową parę, dlatego wybór kreacji Celii nie do końca był oczywisty. Panna młoda na tę uroczystość wybrała nietypowy i ekstrawagancki garnitur. Jednak okazało się, że to nie jedyna jej ślubna kreacja!

Zobacz także: Zaskakująca kreacja ślubna żony Grzegorza Krychowiaka! Celia Jaunat pochwaliła się zdjęciami z uroczystości

Suknia ślubna Celii Jaunat 

W święta na profilach społecznościowych Celii Jaunat i Grzegorza Krychowiaka pojawiła się niezwykła informacja: 

Jesteśmy Krychowiakami! Najlepszy prezent świąteczny na świecie! - napisała ukochana Grzegorza. 

Para wzięła ślub w tajemnicy! Nowożeńcy pochwalili się zdjęciami z uroczystości. Uwagę internautów zwrócił fakt, że Celia na tę okazję wybrała garnitur. Jednak jak się okazało, modelka nie zrezygnowała z sukni ślubnej podczas najpiękniejszego dnia w swoim życiu. Na swoim Instagramie pochwaliła się przepięknym wideo, na którym zarówno ona jak i Grzegorz prezentują swoje drugie kreacje. Pan młody pojawił się w białym garniturze, natomiast Celia postawiła na długą, niesamowicie mieniącą się w słońcu, suknię, która dodatkowo podkreślała jej idealną sylwetkę. Jednak nie była to standardowa stylizacja ślubna. Kreacja żony Krychowiaka charakteryzowała się długimi ovesizowymi rękawami oraz odważnym rozporkiem na lewej nodze. Modelka póki co zaprezentowała tylko tył kreacji, ale już robi ogromne wrażenie. Biało-srebrna suknia bajecznie współgra z padającymi promieniami słońca.  W zasadzie nie spodziewaliśmy się innego efektu. 

Wesele w magicznym miejscu - napisała Celia. 

Przepiękna sceneria otaczająca nowożeńców to nic innego jak ekskluzywny kurort Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort w Omanie. Za noc w tym miejscu zapłacimy od 6 tysięcy złotych za dobę!

Zobacz także: Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub! Para Młoda powiedziała sobie "tak" w święta!

Tak prezentowały się drugie kreacje ślubne Celii Jaunat i Grzegorza Krychowiaka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

Przepiękna, mieniąca się suknia to nie jedyna stylizacja ślubna Celii. Żona Grzegorza Krychowiaka zaprezentowała się również w nietypowym ślubnym garniturze. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" po 8 latach znajomości. Uroczystość ślubna odbyła się w Wigilię Bożego Narodzenia 2019 w Omanie. 

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub
East News

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13