Matka księżnej Kate w ogniu oskarżeń rodziny
ONS

Matka księżnej Kate mocno się zmieniła. Rodzina narzeka na nią w tabloidzie

Matka księżnej Kate w ogniu oskarżeń rodziny
ONS

Księżna Kate starannie pracuje nad swoim perfekcyjnym wizerunkiem. To właśnie z nią Brytyjczycy sympatyzują najbardziej spośród wszystkich członków rodziny królewskiej. Kate skradła im serce wrodzoną skromnością i urokiem osobistym - często możemy zobaczyć ją w kreacjach z sieciówek, co stało się już niemal jej znakiem rozpoznawczym. Choć potrafi też zaszaleć. Przypomnijmy: Nie tylko sieciówki. Księżna Kate zachwyciła w zestawie od McQueena

Żona księcia Williama nie będzie jednak zadowolona z plotek, które obiegły właśnie brytyjską prasę. Tabloidy rozpisują się bowiem o matce księżnej, Carole Middleton. "Daily Mail" opublikował wywiad, w którym niezbyt wiele ciepłych słów na jej temat ma do powiedzenia jej córka chrzestna, Joanne Callen. Kobieta twierdzi, że od czasu ślubu Kate i Williama, matka chrzestna zupełnie odcięła się od dalszej rodziny i zachowuje się teraz jak prawdziwa królowa.
 

Kiedyś była wspaniałą ciocią i matką chrzestną. Często się widywałyśmy. Bardzo ją lubiłam. Teraz zapomniałam już jak to jest mieć matkę chrzestną. Poczułam, że nie jestem dla Carole wystarczająco dobra. Nie interesuje się też już zupełnie moją córeczką, za którą tak kiedyś przepadała. Nie pojawia się już na żadnych rodzinnych imprezach. Carole zachowuje się gorzej niż Królowa Matka. Zadziera nosa i kompletnie o nas zapomniała. Zamieniła się w snobkę - cytuje Joanne "Daily Mail".


Myślicie, że wpłynie to jakoś na wizerunek samej Kate i rodziny królewskiej?

Zobacz: Beckham dała księżnej Kate drogi prezent. Nie pomyślała, że może się zmarnować

 

Księżna Kate z synem i księciem Williamem:

Więcej na temat Księżna Kate Carole Middleton
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04