Irina Shayk i Lady Gaga
East News

Gaga i Cooper mają romans? Irina Shayk powiedziała dość!

Irina Shayk i Lady Gaga
East News

Bradley Cooper i Lady Gaga od kilku tygodni są na językach wszystkich! Plotkuje się o tym, że piosenkarka i aktor mają romans, który zaczął się jeszcze na planie filmu "Narodziny gwiazdy", w którym oboje zagrali. Para na premierze filmu nie szczędziła sobie czułości, a potem podczas promocji filmu często przytulała się, trzymała za ręce, a nawet całowała. Plotki na temat ich romansu nasiliły się po ich występie w Las Vegas oraz podczas gali oscarowej, na której wykonali razem piosenkę "Shallow". Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że Lady Gaga zaledwie kilka dni przed Oscarami rozstała się ze swoim narzeczonym, Christianem Carino oraz wytatuowała sobie różę z napisem "la vie en rose", co według jej fanów jest wyznaniem miłości pod adresem Cooperam. Najbardziej w tej sytuacji cierpi ukochana aktora, Irina Shayk, która ma już dosyć plotek na temat tego romansu!

Irina Shayk ma dość Lady Gagi!

Irina Shayk oraz Bradley Cooper nie skomentowali plotek na temat romansu aktora z Lady Gagą. Zapewne myśleli, że samo pojawienie się razem na gali Oscarów zamknie usta wszystkim, ale tak się nie stało. Nawet komentarz Lady Gagi nie uciszył plotek. 

Tak, ludzie mogli zobaczyć chemię między nami, i wiesz co – o to właśnie chodziło! "Shallow" to piosenka o miłości, "Narodziny gwiazdy" to historia miłosna. Kiedy śpiewasz piosenki o miłości, chcesz, by ludzie ją poczuli. Jestem artystką i zdaje się, że wspólnie z Bradleyem zrobiliśmy kawał dobrej roboty – nabraliśmy was!, powiedziała Lady Gaga w programie Jimmy'ego Kimmela.

Lady Gaga zdementowała plotki o jej romansie z aktorem, ale to nic nie dało, bo fani nadal uważają, że łączy ich uczucie i chcą przeczekać szum medialny, żeby Bradley mógł zakończyć związek z Iriną. Modelka ma już dosyć tych plotek i zamieszania wokół Gagi!

- W doniesieniach o tym, że Irina ma dość Lady Gagi, jest trochę prawdy – nie chodzi o to, że jej nie lubi lub jest o nią zazdrosna. Ma jednak dość ciągłych opowieści o jej relacji z Bradleyem Cooperem. Gdy weszli razem na scenę, wyglądało na to, że znów weszli w swoje postaci. Irina jest zmęczona. Ciągłe pojawianie się na ceremoniach wprowadziło napięcie, a ona jest gotowa, by odzyskać Bradleya dla siebie – nie chce jednak ich skłócać. – zdradziła osoba z otoczenia modelki.

Co o tym myślicie? Czy Lady Gaga i Bradley Cooper rzeczywiście mają romans?

East News

Modelkę irytują plotki na temat romansu jej partnera z Lady Gagą

Irina Shayk i Bradley Cooper na spacerze z córką
East News

Zobacz także: Smutna Irina Shayk spotkała się z przyjaciółmi bez Bradleya Coopera. Nie radzi sobie z plotkami o romansie?

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25