Irina Shayk
East News

Smutna Irina Shayk spotkała się z przyjaciółmi bez Bradleya Coopera. Nie radzi sobie z plotkami o romansie?

Irina Shayk
East News

Od dłuższego już czasu Hollywood huczy od plotek, dotyczących romansu Bradleya Coopera i Lady Gagi. Według zagraniczych mediów, para poczuła do siebie chemię już na planie filmu "Narodziny gwiazdy", na którym się poznała. Chwilę później Lady Gaga rozstała się ze swoim narzeczonym i zrobiła sobie tatuaż, który ponoć jest wyznaniem miłości Bradleyowi. 

Jakby tego wszystkiego było mało, para wystąpiła razem na oscarowej gali na oczach partnerki Bradleya Coopera, Iriny Shayk. Wspólny występ nie uciszył plotek, wręcz przeciwnie. Wszyscy zauważyli chemię między gwiazdorami i podejrzewali nawet, że Lady Gaga o mały włos nie pocałowała Bradleya. Internauci znajdują także coraz więcej dowodów na romans tych dwoje. A co na to wszystko Irina Shayk?

Smutna Irina Shayk na spotkaniu z przyjaciółmi

Bradley Cooper i Irina Shayk są ze sobą już od 4 lat. Para ma razem 2-letnią córeczkę Lee. Aktor i modelka zaczęli spotykać się ze sobą na początku 2015 roku, gdy Irina była po zakończeniu toksycznego, trwającego 5 lat związku z Cristiano Ronaldo. Irina wiele razy podkreślała, że związek z piłkarzem był największą pomyłką jej życia. 

Szukam teraz wiernego mężczyzny. Kocham mężczyzn, którzy są lojalni wobec swoich kobiet. Myślę, że to najważniejsza cecha prawdziwego faceta - mówiła Irina w wywiadach w 2015 roku. 

Czyżby jednak piękna modelka znów źle wybrała mężczyznę? Wszyscy mówią o romansie Bradleya z Gagą, a Irina na razie nie odniosła się do plotek. Ostatnio jednak została przyłapana na spotkaniu z przyjaciółmi i nie wyglądała na szczęśliwą. Była z córeczką, a u jej boku zabrakło Bradleya. Irina wyraźnie starała się ukrywać przed paparazzi - na głowie miała kaptur. Być może poszła na spotkanie, by wyżalić im się na obecną sytuację? Rozmawiając z przyjaciółką, wyglądała na wzburzoną! 

Jak myślicie, czy naprawdę jej partner ma romans?

 

Irina nie miała dobrego nastroju 

Irina Shayk
Instagram

Modelka wyglądała na wzburzoną! 

Irina Shayk
Instagram

Zobacz także: Gaga i Cooper naprawdę mają romans?! Do sieci trafiło zdjęcie, na którym aktor ma szminkę wokalistki... na ustach!

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49