East News

Kryzys w związku? Nic z tych rzeczy! Bradley Cooper nie mógł oderwać wzroku od swojej ukochanej podczas Oscarów

East News

Od kilku tygodni zagraniczne media rozpisywały się na temat rzekomego romansu Bradleya Coopera i Lady Gagi. Artyści zagrali parę w pięknym filmie pt. "Narodziny gwiazdy". Oboje wykonali też utwór "Shallow", który był nominowany do Oscara. Nie dało się nie zauważyć, że tych dwoje świetnie dogaduje się nie tylko w pracy, ale również poza nią. Stąd też plotki o ich rzekomym romansie. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Bradley Cooper pojawił się bowiem na gali rozdania Oscarów ze swoją ukochaną. Aktor nie mógł oderwać wzroku od Iriny Shayk!

Bradley Cooper i Irina Shayk na gali rozdania Oscarów

Podczas 91. gali rozdania Oscarów nie zabrakło Bradleya Coopera oraz Lady Gagi. Oboje zagrali bowiem w filmie "Narodziny gwiazdy", który był nominowany w kilku kategoriach. Lady Gaga prezentowała się na czerwonym dywanie jak prawdziwa diwa. Artystka postawiła na klasyczną czarną kreację. Całość uzupełniła zjawiskową biżuterią od Tiffany'ego. Na czerwonym dywanie pojawił się także Bradley Cooper. Aktor przywitał się ze swoją przyjaciółką, jednak to jego partnerka tego wieczoru była dla niego najważniejszą kobietą.

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera faktycznie może przechodzić kryzys. Wszystko przez zdjęcia, które zrobiono modelce w Mediolanie. Irina Shayk wyglądała na nich na smutną i przybitą. To miało być ostatecznym potwierdzeniem tego, że w jej związku nie dzieje się najlepiej. Jednak oscarowy wieczór rozwiał wszelkie wątpliwości. Bradley Cooper zabrał na galę swoją ukochaną, której nie odstępował na krok. Oboje byli uśmiechnięci i wyglądali na szczęśliwych. Zobaczcie sami!

Irina Shayk i Bradley Cooper wyglądali na naprawdę szczęśliwych

East News

Bradley Cooper przywitał się też ze swoją przyjaciółką

East News

Zobacz także: Uważasz, że o filmach wiesz wszystko? Spróbuj rozwiązać oscarowy test!

Więcej na temat Bradley Cooper Irina Shayk
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50