Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Od kiedy Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali razem w filmie "Narodziny gwiazdy", często mówi się o rzekomym romansie pary. Fani produkcji wysnuli teorię, że aktor zdradza swoją żoną Irinę Shayk z wokalistką, na co dowodem ma być przede wszystkim zachowanie Lady Gagi. 

Wszystko zaczęło się podczas występu wokalistki w Las Vegas, podczas którego na scenie pojawił się aktor i wykonał z nią hitowy utwór z tego filmu - "Shallow". W pewnym momencie Lady Gaga złapała Bradleya za rękę i wpatrywała się w niego. Do tego artystka zerwała zaręczyny z Christiano Carino i ma nowy tatuaż, nawiązujący do filmu "Narodziny gwiazdy", co miłośnicy teorii spiskowych uznali za wyznanie miłości skierowane do Bradleya. Fanom nie potrzebne było nic więcej, by uznać, że tych dwoje ma się ku sobie. A występ na Oscarach 2019 tylko podgrzał atmosferę wokół plotek!

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019

Doniesień o romansie pary z pewnością nie uciszy występ podczas gali oscarowej 2019. Lady Gaga i Bradley Cooper pojawili się razem na scenie i wykonali utwór "Shallow", za który artystka otrzymała statuetkę. Trzeba przyznać, że nawet nie wierząc w plotki o romansie artystów (w końcu Bradley Cooper pojawił się na gali z żoną i nic nie wskazywało na to, żeby przechodzili kryzys), nie da się nie zauważyć chemii pomiędzy nimi. Może tylko artystycznej... Sami zobaczcie:

Internauci byli zachwyceni występem i zauważyli, że Lady Gaga o mały włos nie pocałowała Bradleya.

Ona chciała go pocałować! O mój Boże!

Ten moment, kiedy Lady Gaga omal nie pocałowała Bradleya Coopera

Przysięgam, oni zaraz zaczną się całować - komentowali.

Macie podobne odczucia? Myślicie, że między Lady Gagą, a Bradleyem Cooperem jednak rzeczywiście jest coś więcej, prócz świetnej gry aktorskiej? 

 

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera nie cichną!

Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Czy artystów łączy coś więcej?

Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Zobacz także: Lady Gaga dostanie Oscara za "Shallow"? Mało brakowało, by w "Narodzinach gwiazdy" nie zagrała...

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga Oscary