Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?! Lady Gaga nie będzie zadowolona z tych zdjęć!

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

O romansie Bradleya Coopera i Lady Gagi mówił niedawno cały świat. Wszystko zaczęło się od filmu "Narodziny gwiazdy", gdzie oboje wcielili się w główne role. Nie byłoby w tym oczywiście nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podczas promocji filmu dało się zauważył chemię między Bradleyem a Lady Gagą. Wszyscy zwrócili uwagę na czułe gesty Gagi, gorące spojrzenia i dużą bliskość, zwłaszcza podczas wspólnych występów na scenie i wykonywania utworu "Shallow".

Jakby tego wszystkiego było mało, w tym samym czasie Lady Gaga rozstała się z narzeczonym Christianem Carino i zrobiła sobie tatuaż, który miał świadczyć o jej uczuciu do Bradleya. Pikanterii całej sprawie dodawał również fakt, że Bradley był w rzekomo szczęśliwym związku z Iriną Shayk, z którą ma córeczkę. Ostatnio jednak wyszły na jaw nowe fakty, dotyczące romansu Bradleya i Gagi.

Bradley Cooper i Irina Shayk wciąż są szczęśliwą rodziną

Jeśli uważnie nas śledzicie, to doskonale wiecie, co amerykańskie media ustaliły w związku z romansem Bradleya i Gagi. Okazało się bowiem, że cała historia została wymyślona na potrzeby promocji filmu, a co ciekawsze, pomysłodawczynią była... sama Irina Shayk! To dlatego piękna modelka nie była zazdrosna, gdy na oscarowej gali Bradley i Gaga prawie pocałowali się na scenie i to na jej oczach!

Najnowsze zdjęcia pary zdają się potwierdzać te informacje. Bradley i Irina zostali przyłapani na romantycznej randce. Para trzymała się za ręce i wyglądała na bardzo szczęśliwą. Tak nie zachowują się ludzie, którzy walczą z kryzysem związku po zdradzie! Sami zobaczcie:

Bradley Cooper, Irina Shayk trzymają się za ręce
Instagram

Bradley i Irina tworzą szczęśliwą rodzinę

Bradley Cooper i Irina Shayk pokonali kryzys?
East News

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23