Newsy

Katarzyna Bosacka odwoła się od wyroku sądu w sprawie plagiatu! "Walczymy o honor" WIDEO

Katarzyna Bosacka odwoła się od wyroku sądu w sprawie plagiatu! "Walczymy o honor" WIDEO

Kilka tygodni temu Katarzyna Bosacka przegrała w sądzie z producentem programu "Zdrowie na widelcu"  - Formacją TV. Po trzech latach sąd wydał wyrok, według którego Formacja TV nie splagiatowała programu Bosackiej "Wiem,co jem".

Gwiazda TVN Style w rozmowie z nami skomentowała decyzję sądu i przyznała, że zamierza złożyć apelację.

Sprawa absolutnie nie jest zamknięta. Nie chcę oceniać pracy sądu, mogę tylko powiedzieć, że przyjmuję wyrok do wiadomości. Natomiast z tym wyrokiem zarówno ja, jak i mój adwokat, się nie zgadzamy. Dlatego będziemy apelować, będziemy walczyć dalej. Przypominam, że walczymy tylko i wyłącznie o honor. Nie walczymy o żadne zadośćuczynienie finansowe - powiedziała nam Katarzyna Bosacka.

Co jeszcze Katarzyna Bosacka powiedziała w rozmowie z Party.pl? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: Katarzyna Bosacka krytykuje Annę Lewandowską: "Nie trzeba ślepo wierzyć trenerkom fitness". Co jej zarzuca?

 

Katarzyna Bosacka skomentowała wyrok sądu.

Producenci żywności nie lubią Bosackiej
ONS
Newsy
Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej?
Dziennikarka nie ma łatwego życia

Katarzyna Bosacka i jej program "Wiem, co jem" od kilku sezonów jest jedną z najchętniej oglądanych propozycji kobiecego kanału TVN Style. Nic w tym dziwnego, poradnik dziennikarki dzięki swojej przejrzystej i nieco zabawnej formule pokazuje, co jeść i jak kupować, aby nie przepłacać i nie truć własnego organizmu. Dziennikarka w roli ekspertki od spraw związanych z konsumpcją sprawdza się rewelacyjnie. Jednak w ciągu swojej telewizyjnej kariery Bosacka zdążyła się narazić paru osobom. Chodzi głównie o producentów żywności . - Nie lubią mnie producenci wody źródlanej, ponieważ powiedziałam, że woda mineralna to woda, która ma korzystny wpływ na zdrowie człowieka, a woda źródlana, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, nie różni się niczym od zwykłej kranówy. Nie lubią mnie drobiarze za to, że jajka są w Polsce podrabiane, zwłaszcza jajka kur zielononóżek. Nie lubią mnie też za to, że upominam się o los biednych kurczaków, które są tłoczone czasem nawet po kilkaset tysięcy sztuk i się męczą – powiedziała w rozmowie z "Faktem" gospodyni "Wiem, co jem". Przypomnijmy, że podobny format w swojej ramówce ma również telewizja Polsat Cafe. Kilka miesięcy temu Katarzyna Bosacka podała producentów podobnego poradnika do sądu o plagiat. Sprawa cały czas się toczy. Zobacz: Bosacka pozwała do sądu program Guzik

Katarzyna Bosacka wyprowadza się do Kanady
ONS
Newsy
Bosacka wyprowadza się z Polski na inny kontynent
Co dalej będzie z jej karierą?

Katarzyna Bosacka olbrzymią popularność zdobyła dzięki programowi "Wiem co jem". Dziennikarka dzięki swojemu poradnikowi stała się topową gwiazdą TVN Style, a wiele osób uważa ją za najlepszą telewizyjną ekspertkę od spraw zdrowego żywienia. Zobacz: Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej Już nie długo życie Bosackiej może wywrócić się całkiem do góry nogami. Dziennikarka jest bowiem żoną Marcina Bosackiego , który aktywnie działa w świecie polityki oraz do tej pory pełnił funkcję rzecznika Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Okazuje się, że mężczyzna dostał właśnie nową posadę i już wkrótce zostanie ambasadorem naszego kraju w Kanadzie. Tak więc gwiazdę TVN Style czeka przeprowadzka za ocean. - Przeprowadzam się z całą rodziną do Kanady. Żona jest dziennikarką, więc raz na parę miesięcy będzie przylatywała do Polski. Dzieci będą musiały przenieść się do szkół kanadyjskich. Ale nie jest to dla nich takie straszne przeżycie, bo sześć lat temu przenosiliśmy się do USA - wyznał Marcin Bosacki w rozmowie z "Polską". Mamy nadzieję, że Katarzynie Bosackiej uda się pogodzić obowiązki żony ambasadora z pracą zawodową i opieką nad czwórką dzieci. Szkoda, aby jeden z ciekawszych poradników telewizyjnych zniknął z anteny. Piękne gwiazdy TVN Style na prezentacji jesiennej ramówki:

Katarzyna Bosacka o mężu
ONS
Newsy
Bosacka nigdy nie mówiła tak o swoim mężu. Zdradziła, co chroni ją przed rozwodem
Szczere wyznania gwiazdy

Katarzyna Bosacka prowadzi hitowy program w TVN Style "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Prezenterka stała się specjalistką od zdrowego odżywiania, która nie boi podważać się innych autorytetów w tej sprawie. Przypomnijmy: Najpierw Guzik, a teraz Rozenek. Bosacka podważa autorytet Perfekcyjnej Mało jednak wiadomo na temat życia prywatnego gwiazdy, która strzeże swojej rodziny jak oka w głowie. Na szczęście w udzielonym wywiadzie dla nowej Vivy! Bosacka zdradziła sporo szczegółów o swoim mężu, Marcinie, który jest ambasadorem RP w Kanadzie i dzieciach. Choć nie chciała mówić za dużo, łatwo wywnioskować, że tworzą bardzo udane małżeństwo: Mąż jest typem kowboja, nie lubi lansu w mediach. Powiem tylko, że miała wychodzić za innego mężczyznę. Więcej nie powiem. Bo jak tu nagadam o wielkiej 18-letniej miłości, a za pół roku się rozwiedziemy, dopiero będzie wstyd. Nic się nie zapowiada. Zresztą u nas jak tylko w chwili złości padnie: "To może zamieszkamy osobno?" , dzieci od razu zaczynają płakać. Mają dobrą strategię. Opowiedziała również o swoich dzieciach: Wie pan, ile jest miłości w naszym domu? Najfajniej ma ten najmniejszy, prawie dwuletni Franek, bo jest obdarowywany przez wszystkich. Często słyszę pytanie: "Jedno dziecko można kochać. Ale więcej? Jak podzielić serce na części?". Miłość jest niepoliczalna. Po prostu się ją daję. W dużej rodzinie miłość dodatkowo się mnoży, ponieważ dzieci między sobą też się kochają. - przekonuje Więcej - w nowej Vivie! Zobacz: Bosacka o programie Guzik: Pozew został złożony do sądu Gwiazdy na konferencji TVN Style:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner