Justyna Nagłowska w ciąży

Borys Szyc i Justyna Nagłowska już po ślubie! Pokazali zdjęcia z uroczystości

Justyna Nagłowska w ciąży

A jednak! Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub! Aktor pochwalił się tym wydarzeniem w noc sylwestrową. Już po świętach Bożego Narodzenia wszyscy spekulowali, że para stanęła na ślubnym kobiercu, gdyż na ich dłoniach fani dostrzegli obrączki. Do tej pory Justyna i Borys milczeli, ale tuż przed Nowym Rokiem pokazali zdjęcia z uroczystości! Zobaczcie!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub!

Borys i Justyna są parą od kilku lat - niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze wspólne dziecko - będzie to syn. Co więcej - para przed narodzinami postanowiła sformalizować swój związek. W nowym wpisie na Instagramie Borys Szyc zdradził szczegóły:

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego - napisał.

Jego żona dodała:

 

Rok 2019 był dla nas przełomowy. Wydarzyło się tyle, że spokojnie można by to podzielić na parę lat... Ale dla mnie, był to przede wszystkim rok wdzięczności. Zaczęłam świadomie skupiać się na tym co mam, zamiast jak to często bywało, marnować cenny czas i energię na myślenie o tym, czego nie mam. A mam zdrowe córeczki, rozpoczęte projekty zawodowe, plany na rok 2020, niezawodnych przyjaciół i wspierającą rodzinę, spokojny i przepełniony miłością dom, dzidziusia w brzuchu, i wspaniałego męża u boku ❤️Na nadchodzący rok życzę Wam wszystkim dużo spokoju w sercach, wiary że się uda i zdrowia na każdy kolejny dzień i dużo miłości ❤️🙏🏻 Serdeczne życzenia Noworoczne od Państwa Szyc

Serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego❤️ foto: @laflordelotus.photography #dowidzenia2019 #witaj2020 #wifey #hubby #wszystkiegodobrego❤️ #justmarried #wellalmostjust #dzieki @bizuteriayes

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Justyna i Borys są już małżeństwem. Teraz czekają na narodziny syna!

Borys Szyc z partnerką
EastNews

 

Więcej na temat Borys Szyc
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51