Newsy

Dominika Gawęda zaśpiewała specjalnie dla Party.pl! Ona czuje kubańskie rytmy! WIDEO

Dominika Gawęda zaśpiewała specjalnie dla Party.pl! Ona czuje kubańskie rytmy! WIDEO

Paweł Rurak-Sokal i Dominika Gawęda z zespołu Blue Cafe opowiedzieli przed kamerą Party.pl o ich wielkim marzeniu dotyczącym... Kuby!

Bardzo dawno temu marzyłem, żeby polecieć na Kubę i zagrać właśnie z Buena Vistą naszą Buenę.(...) I właściwie spełniły się nasze marzenia. Oni przyjechali do Europy na swoje tournée - powiedział Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe w rozmowie z dziennikarką Party.pl.

Dominika Gawęda była zachwycona tym, że mogła poczuć kubańskie rytmy i cieszyła się, że może wziąć udział nie w jednym, a w kilku koncertach - w Warszawie, w Szczecinie i w Łodzi. 

Bardzo cieszymy się, że to nie jest tylko jeden koncert, bo zdążymy nasycić się tą całą kubańską atmosferą - powiedziała Dominika Gawęda. 

Posłuchajcie próbki kubańskich rytmów w wykonaniu Dominiki Gawędy oraz sprawdźcie, co więcej powiedziała o koncertach, w których zespół Blue Cafe zagra gościnnie.

 

Zobacz też: Gawęda przyparta do muru o relację z liderem Blue Cafe. W końcu zdradziła, czy kogoś ma

 

Dominika Gawęda podczas występów na żywo jest bardzo żywiołowa

Dominika Gawęda w srebrnej sukience

 

Tak prezentowała się podczas Sylwestra z Polsatem

Dominika Gawęda w srebrnej sukni

Dominika Gawęda
ONS
Newsy
Dominika Gawęda na Top of the Top
Dominika Gawęda na Top of the Top

Nie przesadziła ze stylizacją?

Tatiana Okupnik tłumaczy się ze Skyfall
ONS
Newsy
Okupnik wspomina kulisy odejścia z Blue Cafe. Pierwszy raz tak szczerze
Nie było różowo

Tatiana Okupnik odwiedziła niedawno program Magdy Mołek "W roli głównej", który słynie z tego, że jego goście zdobywają się tam na niespotykaną dotąd szczerość. Podobnie było w przypadku wokalistki. Tatiana otworzyła się przed Mołek, a gdy temat zszedł na jej życie prywatne, emocje wzięły górę. Przypomnijmy: Okupnik popłakała się w programie Mołek. Co ją tak wzruszyło? Nie mogło oczywiście zabraknąć kwestii odejścia Okupnik z zespołu Blue Cafe, z którym święciła największe triumfy, a decyzja o opuszczeniu grupy dla wielu była prawdziwym zaskoczeniem. Przez lata plotkowano, że odejście Tatiany było spowodowane fatalnymi relacjami z Pawłem Rurakiem , liderem zespołu. Okupnik dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o kulisach sprawy i zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, nie odbyło się to w spokojnej atmosferze.   To było 7 lat. Bywało różnie. Zdecydowanie sinusoida. My z Pawłem bardzo przeciągaliśmy linę. W wielu rzeczach się nie zgadzaliśmy. One dotyczyły głównie tego, jak zespół jest postrzegany, w jakim kierunku muzycznym idziemy. Ja uważałam, że nie idziemy w dobrym kierunku. Wychodząc na scenę nie czułam, że mogę się pod tym podpisać. Nie ma szansy na rozwój, kiedy czujesz, że coś toksycznego dzieje się za kulisami - tłumaczy. Co więcej, Tatiana podkreśla, że nie miała żalu do innych kolegów z zespołu, a jedynie do Pawła. Po siedmiu latach uznała jednak, że czas się rozstać.   Czy miałam dosyć tych siedmiu facetów? Nie siedmiu. Jednego. On nie łapał mnie za szyję i nie podduszał. To jest tak, że z jednymi mamy taką chemię, że od pierwszego spotkania chcemy ich zacałować na śmierć. Z innymi jest inny rodzaj chemii i jest konflikt, ale coś z tego pozytywnego, kreatywnego wychodzi. Czuję, że dla nas siedem lat to był limit totalny! Dalej już by nie dało rady pracować -...

Plotki o kryzysie w Blue Cafe
ONS
Newsy
Gawęda rzuciła Ruraka dla innego gwiazdora? Kryzys w Blue Cafe
Tabloid spekuluje o romansie

Paweł Rurak-Sokal to od lat lider zespołu Blue Cafe, który swoje największe triumfy święcił, gdy jego wokalistką była Tatiana Okupnik . Gwiazda przyznała niedawno, że odeszła z grupy z powodu toksycznej relacji z muzykiem, a sytuacja była już zbyt napięta, aby kontynuować współpracę. Przypomnijmy: Okupnik wspomina kulisy odejścia z Blue Cafe. Pierwszy raz tak szczerze Teraz sporo wskazuje na to, że w Blue Cafe może dojść do kolejnego rozłamu. Jak donosi "Fakt", Ruraka-Sokala i Dominikę Gawędę łączyły nie tylko stosunki zawodowe, ale również prywatne - byli parą. Związek się jednak rozpadł, a Gawędzie przypisuje się romans z jednym z gwiazdorów zespołu Pectus. To miało skłonić Pawła do wyprowadzki od wokalistki. Całość brzmi dość sensacyjnie, ale w środowisku mówi się podobno o tym już od dłuższego czasu. Tymczasem Dominice zawrócił ostatnio w głowie członek zespołu Pectus. Dowiedziawszy się o tym, Rurak-Sokal był wściekły – natychmiast wyprowadził się od Gawędy. Czuje się zraniony i dla niego ten związek należy już do przeszłości. A co z zespołem? Czy Dominika opuści Blue Cafe? Historia Tatiany Okupnik pokazuje, że jest to prawdopodobne. Może jednak oboje zachowają się jak profesjonaliści i nie będą przenosić życia prywatnego do pracy. Na to na pewno liczy cała rzesza wielbicieli Blue Cafe - czytamy w "Fakcie". Myślicie, że to już koniec Blue Cafe? Zobacz: Gawęda wygina półnagie ciało w nowym klipie Blue Cafe  

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner