Blanka Lipińska na rajskich wakacjach na Zanzibarze

Blanka Lipińska znów jest zakochana? Pokazała gorące zdjęcia z wakacji! 

Blanka Lipińska na rajskich wakacjach na Zanzibarze

Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa pokrzyżowały plany wielu gwiazdom. Z racji tego, że w Polsce zamknięto stoki narciarskie oraz hotele i ośrodki wypoczynkowe, część z nich zdecydowała się  spędzić zimowe wakacje w egzotycznych zakątkach świata. Ulubioną destynacją celebrytów stały się m.in. Meksyk i Zanzibar. Urlop za granicą postanowiła spędzić również Blanka Lipińska, która po blisko 30 godzinach lotu wylądowała na Malediwach. Autorka "365 dni" pokazała swoim fanom m.in. luksusowy domek, w którym mieszka oraz kilka zdjęć z plaży. Jednak wszystko wskazuje na to, że na bajkowy urlop Lipińska... nie pojechała sama.

Blanka Lipińska na wakacjach. Z kim je spędza?

Zdradziły ją... fotografie i Instastories. Na zdjęciu z restauracji widać, że na stoliku, przy którym Blanka jadła kolację, są dwa nakrycia! Co więcej, jedzenie znajduje się nie tylko na jej talerzu, ale również na talerzu osoby siedzącej na przeciwko! Poza tym w zamówieniu znajdują się produkty, których na co dzień nie ma w diecie Lipińskiej. Pisarka wrzuciła na swój Instagram piękne fotografie, których... nie mogła sobie zrobić sama. Na jednej z nich pozuje w kostiumie kąpielowym na tle zachodzącego słońca.

Czy to oznacza, że Blanka zaleczyła już rany po zerwaniu z Aleksandrem Baronem i w jej sercu pojawił się ktoś nowy? A może para dała sobie jeszcze jedną szansę i spróbują odbudować łączące ich do niedawna uczucie? Na razie Lipińska nie zdradziła, kto jej towarzyszy na Malediwach. Pewne jest, że ona i jej współtowarzysz spędzą w rajskiej scenerii najbliższe dwa tygodnie.

Blanka Lipińska spędza urlop na Malediwach.

Blanka Lipińska na rajskich wakacjach na Zanzibarze

Pisarka nie wybrała się na urlop sama, o czym świadczą choćby zdjęcia z restauracji.

Blanka Lipińska na rajskich wakacjach na Zanzibarze

Czyżby Blanka Lipińska i Alek Baron znów byli parą?

Blanka Lipińska i Alek Baron świętują pół roku związku
Instagram

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44