Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Blanka Lipińska poprowadzi program o seksie! Gdzie będzie można go obejrzeć?

Blanka Lipińska znów szokuje! Autorka bestsellerowych powieści erotycznych zastanawia się nad poprowadzeniem własnego programu w telewizji! Choć jeszcze w księgarniach nie ukazała się trzecia część jej sagi - "Kolejne 365 dni", to pisarka już zajmuje się realizacją kolejnego projektu. O czym dokładnie miałby być jej program? Czy Blanka Lipińska będzie uczyć o seksie? Posłuchajcie, co Party.pl zdradziła główna zainteresowana. Czy pisarka będzie prowadzącą, a może reżyserem? Zobaczcie! 

Zobacz także: Tylko nam Blanka Lipińska zdradza, co wydarzy się w trzeciej części jej książki!

Blanka Lipińska w czerwonej bluzie
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Blanka Lipińska na Instgaramie
Instagram
Newsy
Blanka Lipińska zdradza kulisy ekranizacji swojej powieści "365 dni". Będzie mocna scena!

Blanka Lipińska osiągnęła spektakularny sukces i teraz idzie za ciosem! Pisarka, której książki "365 dni" i "Ten dzień" stały się bestsellerami, a ona jedną z nominowanych do "Bestsellerów Empiku", zaczyna pracę nad ekranizacją swojej powieści . Jej "365 dni" sprzedało się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy, dlatego twórcy filmu liczą na to, że film przyciągnie tłumy do kin. Jednocześnie Blanka pracuje już nad kolejną książką, która będzie kontynuacją historii Laury Biel. Główna bohaterka podczas wakacji na Sycylii zostaje porwana przez głowę sycylijskiej rodziny mafijnej. Początkowo mówiło się, że Blanka Lipińska postawiła jeden warunek i powiedziała, że nie zgodzi się na ekranizację, jeśli nie zostanie pokazana pierwsza scena z książki. Producenci poszli jej na rękę i zgodzili się. Co jeszcze wiadomo na temat filmu? Zobacz, co zdradziła nam Blanka Lipińska.  Zobacz także:   Doda zekranizuje "polskiego Greya"? Blanka Lipińska zdradziła nam bardzo wiele!

Blanka Lipińska książka
ONS.pl
Newsy
Kiedy ukaże się 3. część polskiej powieści erotyczej i... dlaczego tak późno?! Zdradza Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zdradziła kiedy ukaże się 3. tom jej powieści "365 dni" i "Ten dzień"! Niestety, zawiodą się fani, którzy liczyli, że poznają dalsze losy Laury i Massimo w walentynki 2019 roku. Zobacz także: Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej?! Dlaczego Blanka Lipińska każe tak długo czekać wielbicielom jej twórczości? Ma ważny powód! Posłuchajcie! Zobacz także: Pikantne fragmenty polskiej powieści erotycznej! Przeczytasz?   Blanka Lipińska ogłosiła datę premiery jej trzeciej książki.   3. tom powieści Blanki Lipińskiej jest już napisany.      

Blanka Lipińska o 3. książce
Newsy
Tylko nam Blanka Lipińska zdradza, co wydarzy się w trzeciej części jej książki!

  Już w czerwcu 2019 roku swoją premierę będzie mieć trzecia część sagi Blanki Lipińskiej - "Kolejne 365 dni". Autorka bestsellerowych powieści erotycznych tylko nam zdradziła, co wydarzy się w życiu bohaterów w kolejnej książce! A jak zapowiada, prawdziwy zwrot akcji zacznie się już od pierwszych stron. Czekacie? Zobaczcie, co jeszcze nam zdradziła!    Zobacz:  Kiedy ukaże się 3. część polskiej powieści erotyczej i... dlaczego tak późno?! Zdradza Blanka Lipińska  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner