Na finałowej gali „Bestsellery Empiku 2022” wśród gwiazd swoją obecnością zaskoczyła Doda. Artystka, jak zwykle nie zawiodła i przyciągała uwagę odważną kreacją, która wyróżniała się na czerwonym dywanie. Gwiazda tym razem postawiła na czarną mini z przezroczystościami i kolorowymi kryształami. Blasku nie brakowało!

Reklama

Doda odważnie odsłania dekolt w czarnej mini na gali „Bestsellery Empiku 2022”

„Bestsellery Empiku 2022” przyciągnęły plejadę gwiazd świata muzyki, filmu i literatury. Przed galą artyści chętnie pozowali fotoreporterom na czerwonym dywanie, a wśród nich pojawiła się Doda. Piosenkarka niedawno zadebiutowała nowym albumem "Aquaria", a na gali „Bestsellery Empiku 2022” uwagę skradła w czarnej sukience z odważnym dekoltem i rozcięciem na nodze. Dodatkowo wzrok przyciągają bogate zdobienia nie tylko przy dekolcie, ale też na rękawiczkach. Ten dodatkowy element garderoby wrócił do łask i perfekcyjnie uzupełnia eleganckie stylizacje.

Doda na scenie odebrała też razem z Marysią Sadowską nagrodę za Najlepszy film roku, jakim zostały "Dziewczyny z Dubaju". Niestety artystce nie pozwolono nic powiedzieć na scenie!

Zobacz: Doda na antenie TVN po latach. Spore zamieszanie na scenie podczas gali. Wyszło niezręcznie

Paweł Wodzynski/East News

Zobacz także: Doda i Dariusz Pachut pokazali urocze nagranie w śniegu. Można się roztopić?

Zobacz także

Artystka na ściance zachwyciła też nową fryzurą. Jakiś czas temu Doda zdecydowała się na przedłużenie włosów i trzeba przyznać, że nowy look prezentuje się spektakularnie.

ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Na ściance Doda czarowała pięknym uśmiechem, a biżuteryjne elementy przyciągały wzrok. Gwiazda wie, jak skupić na sobie uwagę fotoreporterów. Zobaczcie zdjęcia artystki!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Paweł Wodzynski/East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama