Doda pojawiła się na gali Bestsellery Empiku 2022 i wywołała niemałe zamieszanie. Podczas, gdy Marysia Sadowska odbierała nagrodę w kategorii Najlepszy film roku nieoczekiwanie dla wszystkich na scenie pojawiła się także Doda. Artystka chciała coś powiedzieć, ale zagrała muzyka... i zeszła ze sceny. Wyszło naprawdę niezręcznie!

Reklama

Doda na antenie TVN po latach pojawiła się na scenie! Wyszło niezręcznie

"Dziewczyny z Dubaju" wygrały jako Najlepszy film roku na gali Bestsellery Empiku 2022, a na scenę zaproszono reżyserkę Marię Sadowską, która w drodze po odbiór nagrody zaprosiła też Dodę. Niespodziewanie dla wszystkich na scenie pojawiły się razem. Doda była nieco zaskoczona, że jej nie przedstawiono i powiedziała:

Nikt mnie nie zapowiedział - mówiła zaskoczona gwiazda.

Potem było jeszcze bardziej niezręcznie! Doda zapytała: "Mogę coś powiedzieć czy nie?" i choć Sonia Bohosiewicz przytaknęła i powiedziała: "Nie, no możesz" to artystka ostatecznie opuściła scenę z lekkim uśmiechem na ustach, a w tle zagrała muzyka. Takiej sytuacji nikt się nie spodziewał i nie wyglądało to dobrze! Doda powinna powiedzieć kilka słów, mimo że nie zaproszono jej na scenę?

AKPA / Podlewski

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2023: Doda odważnie odsłania dekolt w czarnej mini!

W swoim przemówieniu Maria Sadowska mówiła o sile kobiet i wspomniała też, że zaprosiła tutaj Dodę, która jak wiadomo była producentką filmu "Dziewczyny z Dubaju". Dość zaskakujący obrót spraw przy odbiorze nagrody w kategorii Najlepszy film stał się najbardziej kontrowersyjnym fragmentem gali Bestsellery Empiku 2022.

Zobacz także
AKPA / Podlewski

Tutaj obejrzycie galę Bestsellery Empiku 2023 i zobaczycie fragment z Dodą!

AKPA / Podlewski

AKPA / Jacek Kurnikowski

AKPA / Jacek Kurnikowski
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama