księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Księżniczka Charlotte 2 maja kończy 4 lata. To doskonała okazja dla księżnej Kate, aby opublikować nowe zdjęcia córki. Z tej okazji na oficjalnym profilu Kate i Williama w mediach społecznościowych pojawiły się aż trzy nowe zdjęcia dziewczynki. Księżna w ten sposób kontynuuje swoją tradycję i z okazji urodzin swoich dzieci publikuje na Instagramie ich nowe zdjęcia, które wykonuje samodzielnie. 

Już od dawna wiadomo, że fotografia jest pasją Kate i księżna stara się rozwijać w tym kierunku. Niemal wszystkie zdjęcia dzieci, które publikuje w mediach społecznościowych są jej autorstwa. 

Zobacz takżeMeghan rodzi lada moment, tymczasem królowa Elżbieta honoruje w bardzo wyjątkowy sposób Kate!

1/4
Księżniczka Charlotte  w sukience
Instagram

Na pierwszym zdjęciu widzimy Charlotte siedzącą na trawie przed Pałacem Kensington. Dziewczynka jest ubrana w śliczną niebieską sukienkę w kwiaty Betsy Dress od Trotters. Kolejne zdjęcia zostały zrobione w  ogrodzie Anmer Hall.  Tam księżniczka miała na sobie spódniczkę w kratkę od Amaia Kids, znanego butiku dziecięcego w Chelsea. Na jednym ze zdjęć dziewczynka siedzi na ogrodzeniu, a na kolejnym widzimy ją biegającą po ogrodzie.

2/4
Księżniczka Charlotte  ma 4 lata
Instagram

Mało kto pamięta, że wszystkie imiona księżniczki Charlotte to Charlotte Elizabeth Diana Cambridge. A ten rok będzie wyjątkowy dla jedynej córki księżnej Kate. We wrześniu dziewczynka idzie do szkoły i brytyjskie media donoszą, że dołączy do brata i zostanie zapisana do Thomas Battersea w Londynie.  Co prawda decyzja o wyborze szkoły nie jest jeszcze przesądzona, bo Kate i William wybierają szkoły dla dzieci, biorąc pod uwagę przede wszystkim ich zainteresowania. Obecnie księżniczka chodziła do przedszkola Willcocks, gdzie miała wiele artystycznych zajęć, m.in lekcje poezji i garncarstwa.

3/4
Księżniczka Charlotte  w swetrze
Instagram

Księżniczka Charlotte jest uroczą, aktywną dziewczynką i wiele osób uważa, że jest bardzo podobna do swojej babci królowej Elżbiety II. Zgadzacie się z tą opinią?

 

4/4
rozwód w rodzinie królewskiej
East News