Meghan Markle w zielonym płaszczu
East News
Newsy

Jak Meghan Markle czuje się tuż przed porodem!? Cały świat wariuje, a ona... To niesamowite!

Jak Meghan Markle czuje się tuż przed porodem!? Cały świat wariuje, a ona... To niesamowite!

Wygląda na to, że na dziecko Meghan Markle najbardziej czekają... fani księżnej, niż ona sama! Według najnowszych doniesień zagranicznej prasy żona księcia Harry'ego spokojnie oczekuje na poród, podczas gdy cały świat wariuje i nie może doczekać się kolejnego "royal baby"!

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Jak Meghan Markle czuje się przed porodem?

Meghan, przebywając już od tygodni w willi w Frogmore Cottage, w ogóle nie odczuwa gorączki w mediach związanej z jej ciążą i narodzinami royal baby. Według Bazaar.com jest zmęczona, ale bardzo spokojna. Pomaga jej w tym mama, Doria Ragland, która od kilku dni jest z córką. Harry zaś dba o jej komfort do tego stopnia, że Meghan nie zdaje sobie nawet sprawy, jak wielu fotoreporterów czeka pod ich domem:

Ona sobie radzi. Oni żyją w tej chwili w swojej własnej bańce. Meg jest z najważniejszymi ludźmi w swoim życiu. Jest spokojna. - czytamy.

Czekacie na dziecko Meghan i Harry'ego? My bardzo!

Meghan Markle w eleganckiej stylizacji
East News

Meghan Markle w białej stylizacji z księciem Harrym
East News

Zobacz także
Królowa Elżbieta II i księżna Kate

Meghan rodzi lada moment, tymczasem królowa Elżbieta honoruje w bardzo wyjątkowy sposób Kate!

Meghan Markle i książę Harry w Maroku

Księżna Meghan już urodziła? Książę Harry zawiesza wyjazd do Holandii!

 

Harry i Meghan podczas zagranicznej podróży
East News
Newsy
Meghan Markle naprawdę już urodziła? Oto dowody na to, że tak!
Meghan Markle naprawdę już urodziła? Oto dowody na to, że tak!

Od kilku dni wszyscy zastanawiają się, czy pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego jest już na świecie! Książęca para zdecydowała, że nie będą informować opinii publicznej od razu po narodzinach dziecka, tylko gdy sami nacieszą się swoim szczęściem. Niewykluczone więc, że Meghan i Harry już zostali rodzicami, ale my dowiemy się o tym dopiero za jakiś czas. Internauci są już pewni, że Meghan została mamą i wskazują nowe dowody na poparcie swojej teorii!  Zobaczcie, co może wskazywać na to, że pierwsze dziecko książęcej pary jest już na świecie! Myślicie, że Meghan naprawdę już urodziła? Internauci twierdzą,  że Meghan Markle już urodziła

Meghan Markle w ciąży
EastNews
Newsy
Meghan Markle wybrała matkę chrzestną dla swojego dziecka. Jedno jest pewne: na pewno nie będzie to księżna Kate
Meghan Markle wybrała matkę chrzestną dla swojego dziecka. Jedno jest pewne: na pewno nie będzie to księżna Kate

Meghan Markle i książę Harry wciąż nie ogłosili narodzin swojego dziecka. Książęca para zdecydowała się wszystko zachować w tajemnicy. Podczas gdy Pałac Kensington milczy i udaje, że nic się nie dzieje, to na zewnątrz emocje wciąż sięgają zenitu. Wszyscy zastanawiają się, czy Meghan nie urodziła czasem bliźniąt ? Niezależnie od tego, czy książęca para Sussex przywitała lub przywita na świecie dwójkę dzieci, czy też jedno, to już wiadomo, kto zostanie matką chrzestną jednego z niemowląt! Kto to będzie? Dowiecie się tego z naszej galerii!

Meghan Markle w camelowym płaszczu w Australii
East News
Newsy
Meghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?
Meghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?

Wszystko wskazuje na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta Wielkanocne. Ta data porodu już od jakiegoś czasu jest typowana jako najbardziej prawdopodobna, a wszystko dlatego, że księżna Kate urodziła najmłodszego syna, Louisa 23 kwietnia. Żona Williama poszła na urlop macierzyński na koniec marca, dokładnie miesiąc przed narodzinami dziecka, tak samo postępuje Meghan . Jej ostatnie oficjalne wyjście odbyło się 19 marca, zatem zgodnie z obliczeniami termin porodu księżnej Sussex wypada na okres świąteczny. Jest jeszcze jeden dowód, świadczący, o tym, że dziecko Meghan i Harry'ego urodzi się Wielkanoc. Zobaczcie, jaki? Meghan Markle urodzi w Niedzielę Wielkanocną? Okazuje się, że bukmacherzy obstawili najbardziej prawdopodobne daty porodu Meghan Markle . Według ich sugestii royal baby urodzi się w Wielkanoc. Najchętniej obstawianą datą jest Niedziela Wielkanocna czyli 21 kwietnia . Co więcej, jeśli dziecko Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat dokładnie tego dnia będzie świętowało urodziny razem z królową Elżbietą II . Byłoby to podwójne święto w rodzinie królewskiej. Królowa tego dnia skończy 93 lata! Jakie imię będzie nosiło dziecko Meghan i Harry'ego? Bukmacherzy są też przekonani, że Meghan urodzi córeczkę . Zakłady dotyczą również imienia, jakie zostanie nadane „baby Sussex”. Najpopularniejsze imiona dla dziewczynki to: Elizabeth, Diana oraz Victoria. Jeśli chodzi o imiona męskie na pierwszy plan wysuwają się Albert i Philip. W brytyjskich mediach pojawia się też coraz więcej doniesień, z których wynika, że księżna Meghan planuje poród domowy w ich wyremontowanej rezydencji Frogmore Cottage . Książęca para podjęła też decyzję i w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że nie pokaże dziecka tuż po narodzinach. Ten czas chcą zarezerwować tylko...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner