Księżna Kate i książę William
East News

Magazyn "Globe" opublikował na pierwszej stronie informację, że Kate i William rozmawiają już o rozwodzie. A wszystko za sprawą plotek o romansie księcia z najbliższą przyjaciółką księżnej. Afera z romansem Williama wybuchła jakiś czas temu, kiedy Kate postanowiła zerwać kontakty z Rose Handury.

Czy książęca para faktycznie rozważa rozwód? Zobaczcie, jaka jest prawda!

Zobacz takżeKsiążę Harry pojawił się na oficjalnej uroczystości z... księżną! Czy to utnie plotki?

1/4
książę William, księżna Kate, Rose Hanbury razem na imprezie
East News

O kryzysie w ich małżeństwie mówi się już od kilku tygodni. Wszystko zaczęło się, kiedy na jaw wyszła informacja, że Kate definitywnie zerwała kontakty ze swoją przyjaciółką, a swojego męża poprosiła, aby wykluczył Rose Hanbury z ich towarzystwa.

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło - pisało "The Sun".

Potem pojawiły się doniesienia, że William ma romans z Rose i kiedy o wszystkim dowiedziała się Kate, natychmiast zerwała z nią kontakty.

2/4
Globe okładka rozwód Kate i Williama
Mat. prasowe

Co prawda plotki o romansie zostały zdementowane i ostatnie zdjęcia książęcej pary udowadniały, że w ich małżeństwie nie ma żadnego kryzysu, ale magazyn „Globe” donosi, że William i Kate rozmawiają o rozwodzie. Według doniesień tabloidu księżna jest obrażona na męża i podjęła temat rozstania. Według informatorów magazynu:

Kate była upokorzona zachowaniem Williama, który zdradzał ją tuż pod nosem i nie chce wyjść na głupią – czytamy w „Globe”.

3/4
książę William, księżna Kate, Rose Hanbury na jednej imprezie
East News

Książę William miał zaprzeczać istnieniu jakiegokolwiek romansu, ale Kate według informatorów magazynu kontaktowała się nawet z prawnikami, aby dowiedzieć się, jakie ma możliwości, aby uzyskać prawa do opieki nad dziećmi. Sprawa wydaje się bardzo poważna!

4/4
Księżna Kate i książę William podczas oficjalnej wizyty
East News

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia tabloidu są jednak nieprawdziwe. Wszystkie tezy przedstawione w „Globe” odbiegają od rzeczywistości, tak twierdzi serwis, który podważa plotki „Gossip Cop”.

Po pierwsze rozmowy członków rodziny królewskiej są tajne i odbywają się w zamkniętym gronie. Po drugie William i Kate uchodzą za idealne małżeństwo i żadne z nich nigdy nie dało powodów, że można sądzić inaczej. Dlatego kontrowersyjna okładka „Globe” wywołała takie zamieszanie. W końcu rozwód książęcej pary to prawdziwy szok, ale na szczęście to wszystko jedynie plotki!