Meghan i Kate
East News

Konflikt między małżeństwami postępuje? Meghan i Harry przestali obserwować Williama i Kate na Instagramie!

Meghan i Kate
East News

Nie od dzisiaj wiadomo, że silna więź, która łączyła niegdyś Williama i Harry'ego, nieco się rozluźniła. Powodem miało być małżeństwo młodszego z braci z Meghan Markle. Podobno aktorka nie przypadła do gustu Williamowi i jego małżonce. Książę Harry poczuł się urażony tą sytuacją. Między innymi dlatego wyprowadził się wraz ze swoją żoną z Pałacu Kensington, gdzie mieszkał z bratem i bratową. 

Media co chwila podają nowe informacje, które mają być dowodem na to, że między braćmi nie dzieje się najlepiej. Ostatnio pojawił się kolejny, który faktycznie może potwierdzać te plotki. O co chodzi?

Meghan i Harry przestali obserwować Kate i Williama na Instagramie

Osoby, które pilnie śledzą konta obu par na Instagramie zauważyły, że Meghan i Harry przestali obserwować Williama i Kate! Zagraniczna prasa od razu podchwyciła temat. Według nich to ma być kolejny dowód na to, że te dwie pary wręcz się nie znoszą! Jaka jest prawda? Meghan Markle i książę Harry wydali oświadczenie w tej sprawie.

Zobacz także: Meghan rodzi lada moment, tymczasem królowa Elżbieta honoruje w bardzo wyjątkowy sposób Kate!

Według oficjalnej wersji Meghan Markle i książę Harry postanowili skupiać się przede wszystkim na obserwowaniu wyłącznie kont instytucji charytatywnych. Książęca para w maju szczególnie mocno wspiera organizacje, które zajmują się działaniami na rzecz osób chorych psychicznie. 

Oddajemy cześć tym, którzy codziennie na całym świecie wykonują nieprawdopodobną pracę. Chcemy naświetlić kilka organizacji na Instagramie, które promują działania na rzecz zdrowia psychicznego, powiększania świadomości chorób psychicznych, akceptacji ciała, dbania o siebie, i wagi połączeń międzyludzkich. Chcemy nie tylko słyszeć siebie nawzajem, ale również słuchać - czytamy na profilu książęcej pary.

Wierzycie w te tłumaczenia?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

May is Mental Health Awareness Month in the US and May 13-19 is Mental Health Awareness Week in the UK. To pay tribute to all of the incredible work people across the globe are doing in this space, we are hoping to shine a light on several Instagram accounts that promote mental well-being, mental fitness, body positivity, self-care, and the importance of human connection - to not just hear each other, but to listen. There are countless organisations doing amazing work for mental health - please consider the accounts we’ve highlighted as a small snapshot of this global support network. We are all in this together. We invite you to explore the extraordinary stories of strength, and the commitment to kindness as seen in the above accounts. Each month we will honour this same concept and change the accounts we solely follow based on a different theme or cause. Please go to our homepage and click “following” to see each of the select accounts and find out more about their work. Please note: Images shared are from some of the handles we are now following

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

O ich konflikcie plotkuje się już od dawna

Czułe przywitanie Meghan i Kate

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08