księżna Kate ładne zdjęcia
East News

Księżna Kate w czwartej ciąży? Po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie!

księżna Kate ładne zdjęcia
East News

Niedługo minie rok, od kiedy księżna Kate i książę William powitali na świecie swoje trzecie dziecko - synka Louisa. Para ma już 5-letniego synka George'a i córeczkę Charlotte. Jednak gdy księżna Kate urodziła księcia Louisa i wróciła do pełnienia swoich obowiązków po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim, wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy jest już w czwartej ciąży! 

Znawcy brytyjskiej rodziny królewskiej komentowali w mediach, że książęca para błyskawicznie zdecyduje się na kolejne dziecko, by... zmniejszyć szanse na przejęcie tronu przez księcia Harry'ego i Meghan Markle! Zaczęło się masowe obserwowanie brzuszka księżnej Kate i nowe spekulacje. Teraz księżna pierwszy raz zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Podobno zawsze marzyła, by mieć czworo dzieci. Teraz jednak jest już spełnioną mamą, o czym jakiś czas temu mówił informator magazynu "OK!". 

William i Kate są bardzo szczęśliwi. Czują, że ich rodzina jest kompletna - wyznała na łamach magazynu osoba z otoczenia książęcej pary.

Teraz księżna Kate miała okazję sama odnieść się do plotek i spekulacji. Podczas wizyty w Irlandii bardzo rozczuliła się nad malutkim, pięciomiesięcznym niemowlakiem. Podobno zaczęła się zachwycać, mówiąc:

On jest wspaniały. Wprawia mnie w nostalgiczny nastrój

Oczywiście jej słowa nie umknęły niczyjej uwadze i natychmiast padło pytanie, czy w takim razie planuje czwarte dziecko. Jej odpowiedź była jednoznaczna:

William mógłby być zmartwiony

Księżna Kate dyplomatycznie wybrnęła z tej niewygodnej sytuacji. A wy myślicie, że mimo wszystko, książęca para zdecyduje się na czwarte dziecko? 

 

Księżna Kate zdradziła, czy planuje czwarte dziecko

księżna Kate
East News

Księżna Kate ma doskonałe podejście do dzieci. Nie tylko swoich!

Księżna Kate
East News

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36