Beata Tyszkiewicz na planie Tańca z gwiazdami
ONS

Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala! Jaki jest stan aktorki?

Beata Tyszkiewicz na planie Tańca z gwiazdami
ONS

Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala! Jak podaje "Super Express", w czwartek wieczorem rodzina zawiozła aktorkę na oddział intensywnej terapii Instytutu Kardiologii w Aninie. Według tabloidu, przeszła tam badania i na weekend została pod opieką lekarzy.

 

Beata Tyszkiewicz znów w szpitalu

Beata Tyszkiewicz niedawno przeszła zawał serca. Pod koniec maja znalazła się pod opieką specjalistów, którzy musieli przeprowadzić u aktorki operację udrożnienia tętnicy wieńcowej. Jednak wyglądało, że wszystko jest już dobrze:

Wyszłam z rana ze szpitala, więc jak widzicie jest ze mną dobrze, bo inaczej by mnie przecież nie wypuścili. Wszystkich proszę, by się już nie martwić - mówiła ostatnio w "Fakcie".

Jednak najwyraźniej jej stan znów się pogorszył. Jak pisze "Super Express", jeszcze przed południem w czwartek miała gości w swoim mieszkaniu. Jednak po południu aktorka zaczęła narzekać na silny ból w klatce piersiowej. W piątek miała przejść kompleksowe badania.

Jedną z rzeczy, które najbardziej martwią fanów jest... nałóg pani Beaty, która nie jest w stanie rzucić ciągle palenia papierosów. A te, jak wiadomo, mają fatalny wpływ na serce i krążenie.  Czy w końcu to zrobi?

Nie ma co o tym mówić. Przemyślałam to i to nie jest temat do dyskusji - stwierdziła ostatnio w "Fakcie".

A my życzymy Pani Beacie pełnego powrotu do zdrowia i sukcesów w walce z papierosami...

Beata Tyszkiewicz w Tańcu z gwiazdami
Eastnews

Więcej na temat Beata Tyszkiewicz
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30