Krzysztof Gojdź o Tadli

Beata Tadla znów cierpi! Dziennikarka komentuje: "Uprzedzał mnie, że..."

Krzysztof Gojdź o Tadli

Beata Tadla doznała poważnej kontuzji żeber! Dziennikarka to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Co więcej, okazuje się, że Beata Tadla świetnie radzi sobie na parkiecie i może liczyć na wysokie oceny jury. Gwiazda telewizji Nowa TV już jakiś czas temu pokazywała swoim fanom, że przez ostre treningi na jej ciele jest pełno siniaków- teraz jednak doznała o wiele poważniejszej kontuzji! Jak informuje "Super Express" Beata Tadla walczy z ogromnym bólem żeber.

 

Beata Tadla o kontuzji: "Niestety żebra nie działają"

Dziennikarka, która razem z Janem Klimentem przygotowuje się do piątkowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak doszło do kontuzji. 

Janek mnie uprzedzał, że mniej więcej po 4. lub 5. odcinku mogą pojawić się kryzys i zmęczenie. Samba z ostatniego odcinka była bardzo ciężkim tańcem. Wymagała ogromnego wysiłku i zaangażowania mięśni. Jak człowiek jest zmęczony, nie jest w stanie spiąć wszystkich mięśni, które chronią kości - kręgosłup czy żebra. Uprzedzał mnie, że kontuzja chwyta najczęściej wtedy, kiedy człowiek jest zmęczony i nie jest w stanie zmobilizować się do wysiłku. I tak się stało... Dzisiaj niestety żebra nie działają, nie mogę nawet oddychać głębiej- przyznała dziennikarka.

Miejmy więc nadzieję, że ból szybko minie a Beata Tadla znów da czadu w "Tańcu z Gwiazdami"!

 

Zobacz także: „Po tym, co zobaczyłam...’’. Nina Terentiew wspiera Beatę Tadlę!

 

Beata Tadla już kilka tygodni temu, jakie ma siniaki po treningach. 

 

Ostatnio dziennikarka doznała kontuzji żeber.

Beata Tadla w Tańcu z gwiazdami
East News
 

Więcej na temat Beata Tadla
Przeładuj

Co Basia Kurdej Szatan sądzi o nowej prowadzącej "Dance, dance, dance"? "To już mnie..."

zobacz 01:44