Beata Kozidrak z nowym mężczyzną?

Beata Kozidrak znów jest zakochana? Wiemy, jaka jest prawda!

Beata Kozidrak z nowym mężczyzną?

Kim jest mężczyzna, który towarzyszył Beacie Kozidrak na jednej z gali? Przyszli razem, a on bardzo dbał o gwiazdę. Wachlował ją, gdy było gorąco, przynosił chłodne napoje i nie odstępował ją na krok. Czy to ten jedyny, który skradł wokalistce serce?


"Przyszliśmy razem, ponieważ chciałem zaopiekować się Beatą i sprawić, aby czuła się jak najbardziej komfortowo. Tego wieczoru po raz pierwszy wystąpiła w sukni mojego projektu", tłumaczy Dariusz Pieniak, szef i główny projektant włoskiej marki Mario Menezi.


A jak komentuje doniesienia na temat swojego domniemanego związku z Kozidrak?


"Nie zwracam uwagi na plotki, choć oczywiście ktoś znajomy pokazał mi takie publikacje. Uśmiechnąłem się tylko!", odpowiada krótko.


Beata podjęła współpracę z jego firmą kilka tygodni temu.

 

Chcemy zaskoczyć, iść w stronę klasyki, zrezygnować z mocnych akcentów na rzecz wytwornej elegancji ", tłumaczy „Fleszowi” Pieniak.I dodaje, że zależy mu, aby Kozidrak czuła się w jego kreacjach kobieco, dlatego projektuje je w taki sposób, aby wyeksponować największe atuty artystki, czyli np. zgrabne nogi. Wydaje się, że zaproponowany przez niego nowy wizerunek spodobał się też samej Beacie, która od lat wymyślała swoje sceniczne kreacje i szyła je u krawcowej w swoim rodzinnym Lublinie. Zmiana wizerunku to w przypadku Kozidrak konsekwencja transformacji, jaką przechodzi ona od roku.

 

ZOBACZ: Paski pogrubiają?! Nie w tym przypadku! Beata Kozidrak wie, jak je nosić! ZDJĘCIA

Beata Kozidrak i Dariusz Pieniak

Beata Kozidrak z nowym mężczyzną?

Beata Kozidrak na 30. urodzinach zespołu DeMono

Beata Kozidrak
ONS

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49