Basia Kurdej Szatan w ciąży. Kto jeszcze?

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży! Kto jeszcze spodziewa się dziecka? Lista gwiazd jest długa!

Basia Kurdej Szatan w ciąży. Kto jeszcze?

Magazyn "Party" poinformował, że Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Według informacji "Party" to już piąty miesiąc! Ale nie tylko aktorka wkrótce zostanie mamą. Lista ciężarnych gwiazd w polskim show-biznesie jest coraz dłuższa i są na niej topowe nazwiska! Kto jeszcze spodziewa się dziecka? Zobaczcie!

Basia Kurdej-Szatan w ciąży! Kto jeszcze w polskim show-biznesie?

Niedawno radosną nowinę ogłosiła Lara Gessler! Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie brzuszka w niebieskiej sukience, które podpisała krótko: Wiosna. Ojciec dziecka jest partner gwiazdy, Piotr Szeląg. Najbardziej wylewna jest oczywiście jej mama, Magda Gessler, która zostanie babcią:

Dziś patrzę na mój ogród.. pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok :)))))  [...] Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko 
Mama…..wreszcie Babcia ...Tak na to czekałam….❤️ - napisała Magda Gessler. 

Lara Gessler w ciąży. Potwierdziła to i podziękowała za gratulacje
Instagram

Lada moment mamą po raz drugi zostanie Anna Lewandowska. Czy jej drugie dziecko przyjdzie na świat w dniu narodzin Klary, czyli 4 maja? To byłoby wielkie wydarzenie. Na razie trenerka niecierpliwie odlicza dni do porodu:

Okres mamy dość trudny... Wiele myśli, wiele znaków zapytania. Każdy z nas stara się wykorzystać ten czas jak najlepiej dla siebie. Czy aby na pewno?🤔 Sama będąc już w totalnie... 😜😎zaawansowanej ciąży nie ustaję w nowych postanowieniach i z utęsknieniem czekam na moment, kiedy będę mogła je zamieniać na CELE - napisała niedawno Ania.

Anna Lewandowska w ciąży
Instagram

Mamą po raz trzeci zostanie wkrótce Małgorzata Rozenek-Majdan! Gwiazda TVN czeka na trzeciego synka! 

Już nie mogę się doczekać, tego co przyniesie przyszłość - napisała niedawno prezenterka.

Instagram/Małgorzata Rozenek

Kasia Glinka z kolei cieszy się, że będzie mogła rodzić w towarzystwie partnera! Jeszcze jakiś czas temu, ze względu na koronawirusa, nie było to możlwie:

 

Kochani cudowna wiadomość , #rodzimyrazem!!! W związku ze złagodzeniem stanowiska konsultanta krajowego szpitale wznawiają porody rodzinne 💪🏻💪🏻💪🏻 Cudowne informacje dla wszystkich par ,które chcą w tym czasie być razem 😀😀😁 my w każdym razie super szczęśliwi !

Mamą już niedługo zostanie również Marta Żmuda-Trzebiatowska. Według plotek czeka na przyjście córeczki!

Katarzyna Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska
ONS

Niedługo mamą po raz pierwszy zostanie Agnieszka Radwańska. Tenisistka w ciąży jest bardzo aktywna. Mnóstwo czasu spędza na świeżym powietrzu.

 

Wszystkim paniom życzymy zdrowia i szczęśliwego rozwiązania! A nowe "Party" z Basią Kurdej-Szatan na okładce od jutra w sprzedaży!

Okładka Party z ciężarną Basią Kurdej Szatan w żółtym garniturze
PARTY

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08