Blanka Lipińska i Baron są parą

Baron zdradził szczegóły swojej relacji z Blanką, wspomniał też o... Julii Wieniawie! Co je łączy?

Blanka Lipińska i Baron są parą

Związek Blanki Lipińskiej i Barona to od kilku miesięcy jedna z najbardziej gorących relacji polskiego show biznesu. Ostatnio w szczerym wywiadzie dla "Gali" muzyk zdradził czym urzekła go pisarka, a także wspomniał o swojej poprzedniej partnerce, Julii Wieniawie! Dlaczego? Zobaczcie!

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron razem podczas kwarantanny! Zdecydowali się na takie same... Zobaczcie! 

Baron wyjawił, co najbardziej urzekło go w Blance Lipińskiej! 

Odkąd wyszło na jaw, że Baron i Blanka Lipińska spotykają się, para chętnie zamieszcza wspólne zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi i połączyło ich prawdziwe uczucie!

Teraz w wywiadzie dla "Gali" gitarzysta zespołu Afromental wyjawił, co takiego ma urzekło go w Blance.

Na pewno jej charakter i lubię z nią gadać. Ona zawsze ma tyle do powiedzenia, że to jest fascynujące. To jest taki ogień, który sprawia, że chce mi się z nią gadać.

Jak dodaje Baron, lubi się wygłupiać z Blanką.

To jest kobieta wulkan. Zawsze się coś dzieje. Nie mogę nie wspomnieć o talencie Blani, a jest to talent kulinarny, a ja jestem łasuchem totalnym. To na pewno jeszcze mnie w niej zauroczyło - wyjawił podczas rozmowy live z magazynem "Gala".

Muzyk wyjawił również, że praktycznie od początku ich relacji muszą mierzyć się z okresem kwarantanny. Z tego też względu spędzają wiele czasu ze sobą. Jednak mimo wszystko obydwoje starają się dać sobie również przestrzeń na realizowanie swoich pasji. 

My wpadliśmy w taką sytuację, że nie mieliśmy czasu pójść na randki, zatęsknić za sobą. Tylko się poznaliśmy i bum – pandemia, lockdown. Dobrze, że mieszkamy blisko siebie. Staram się dbać o higienę tej relacji, dawać sobie przestrzeń. Dać czas, żebym ja się zajął swoimi pasjami, Blanka swoimi – wyjaśnił muzyk w "Gali". 

Baron odniósł się także do zarzutów, że jego związki - zarówno z Julią Wieniawą jak i teraz z Blanką Lipińska - są ustawione dla celów marketingowych. Muzyk wyjaśnił szczerze, jaka jest prawda. 

Prawda jest taka, że w mojej relacji z Blanią, a nawet w poprzedniej relacji z Julką Wieniawą, przede wszystkim połączyła nas szczera fascynacja - podsumował Baron w wywiadzie dla "Gali".

Oczywiście trzymamy mocno kciuki za tę parę i życzymy dużo miłości! A Wy jak uważacie, Blanka i Baron pasują do siebie? 

Instagram/Blanka Lipińska

Związek Blanki i Barona to niewątpliwie jedna z najbardziej gorących relacji polskiego show biznesu! Czy komuś uda się ich przebić? 

Blanka Lipińska i Baron całują się na ulicy

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48