Basia Kurdej-Szatan o ocieplaniu wizerunku
Newsy

Barbara Kurdej-Szatan wspiera piękną akcję, a internautka uderza: "Ocieplanie wizerunku". Jest odpowiedź!

Aktorka odpowiedziała na uszczypliwy komentarz. Barbara Kurdej-Szatan nawiązała do swojego wpisu o Straży Granicznej! Sprawdźcie, co napisała.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie bardzo ważny wpis dotyczący wyjątkowej akcji i pokazała zdjęcie z malutkim dzieckiem. Aktorka zdradziła że razem z plejadą największych gwiazd wzięła udział w akcji wspierającej Ośrodek Preadopcyjny. Gwiazda pojawiła się w kalendarzu z którego pieniądze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na rzecz dzieci. Pod wpisem Barbary Kurdej-Szatan pojawiło się mnóstwo pozytywnych wpisów, jednak jedna z internautek zarzuciła aktorce ocieplanie wizerunku. Gwiazda odpowiedziała! 

Barbara Kurdej-Szatan drastycznie ścięła włosy. "Rafał nie chciał, Hania protestowała!"

Barbara Kurdej-Szatan ociepla wizerunek 

Kilka tygodni temu Barbara Kurdej-Szatan wywołała prawdziwą burzę. Uwielbiana przez widzów aktorka opublikowała nagranie na którym było widać przepychanki grupy imigrantów z malutkimi dziećmi i strażników granicznych. Gwiazda bardzo ostro skomentowała zachowanie strażników, a jej wpis wywołał falę hejtu. Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z Instagrama, a Jacek Kurski jako przedstawiciel TVP, za pośrednictwem Twittera poinformował, że aktorka nie będzie dłużej występować w serialu "M jak miłość"- ostatni odcinek z udziałem gwiazdy został wyemitowany w miniony poniedziałek, 6 grudnia. 

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan ostro pokłóciła się z dziennikarzem! "Szanuję polski mundur"

Basia Kurdej Szatan przeprasza Straż Graniczną
TRICOLORS/East News

Stałam się naczelną zdrajczynią kraju, która nie szanuje munduru polskiego. To nie jest tak. Nawet nie wiem, co o tym myśleć. Jestem obrzucana błotem. Dostaję maile, że mam popełnić samobójstwo, z przeróżnymi wyzwiskami...- Barbara Kurdej-Szatan wyznała ostatnio w rozmowie z Magdą Mołek. 

Po jakimś czasie Barbara Kurdej-Szatan wróciła na Instagram i podziękowała wszystkim, którzy wspierali ją w trudnych chwilach. Teraz z kolei aktorka zdradziła swoim fanom, że wzięła udział w wyjątkowej akcji z której dochód wesprze dzieci z Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Miłość, czułość, uwaga.. są tak ogromnie ważne i mają wpływ na całe nasze życie❤️ te pozostawione zaraz po porodzie maluszki, potrzebują opieki... Jeśli chcecie razem z nami wesprzeć Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, możecie zrobić to poprzez zamówienie kalendarza, w którego realizację kolejny raz ze wzruszeniem się włączyłam- napisała gwiazda.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan nie traci pracy! Zobaczymy ja w dwóch wielkich produkcjach Polsatu

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, ale nie zabrakło również zaczepek internautów. Jedna z internautek napisała wprost, że najnowszy wpis aktorki służy ocieplaniu wizerunku. Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała!

Zawsze się angażowałam i angażować będę - w różne akcje. Nie zamierzam przestać. Jak i zawsze również reaguję na zło. A gdy w czymś przesadzę, potrafię to przyznać i przeprosić. Fajnie gdyby inni też potrafili- odpisała aktorka.

Brawo! 

Zobacz także: Po wywiadzie z Basią Kurdej-Szatan krytyka spadła też na Magdę Mołek!

Barbara Kurdej-Szatan reaguje na komentarz internautki
Instagram @kurdejszatan

Basia Kurdej Szatan przeprasza Straż Graniczną
TRICOLORS/East News
Newsy
Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie. Opublikowała w sieci nowy wpis: "Wyszło słońce"
Barbara Kurdej-Szatan po dłuższej nieobecności w mediach społecznościowych, pokazała na Instagramie nowe zdjęcie i zwróciła się do swoich fanów. Najgorsze już za nią?

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie przeżywa naprawdę bardzo trudne chwile. Kilka tygodni temu aktorka opublikowała w sieci mocny wpis dotyczący Straży Granicznej i kryzysu na granicy Polski z Białorusią. Gwiazda pokazała wówczas wstrząsające nagranie, na którym widać było strażników granicznych i grupę uchodźców z malutkimi dziećmi. Barbara Kurdej-Szatan w ostrym wpisie krytycznie oceniła działanie strażników z filmu, a to wywołało lawinę krytycznych komentarzy. Po wybuchu afery aktorka zniknęła z Instagrama na dłużej. Teraz w końcu zdecydowała się opublikować wpis, w którym podziękowała wszystkim za wsparcie. Sprawdźcie szczegóły! Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie Po opublikowaniu kontrowersyjnego komentarza, na Barbarę Kurdej-Szatan wylała się fala hejtu. Wpis aktorki mocno oburzył również władze TVP, a Jacek Kurski za pośrednictwem Twittera poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już występować w TVP, a ostatni odcinek serialu "M jak miłość" z jej udziałem (który został nagrany wcześniej), zostanie wyemitowany 6 grudnia br. Okazało się również, że Prokuratura w Warszawie wszczeła dochodzenie w sprawie  znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej przez aktorkę.  Stałam się naczelną zdrajczynią kraju, która nie szanuje munduru polskiego. To nie jest tak. Nawet nie wiem, co o tym myśleć. Jestem obrzucana błotem. Dostaję maile, że mam popełnić samobójstwo, z przeróżnymi wyzwiskami...- Barbara Kurdej-Szatan komentowała ostatnio w rozmowie z Magdą Mołek.  Zobacz także:   Po wywiadzie z Basią Kurdej-Szatan krytyka spadła też na Magdę Mołek! Teraz, po dłuższej przerwie od Instagrama, Barbara Kurdej- Szatan opublikowała w sieci nowe zdjęcie i wpis, w którym...

Basia Kurdej szatan w niebieskiej kurtce i czapce
Newsy
Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie głośnego wpisu Basi Kurdej-Szatan. "Smutna, zestresowana, płakała"
Kontrowersyjny wpis Barbary Kurdej-Szatan dotyczący Straży Granicznej spotkał się z błyskawiczną reakcją nie tylko internautów, ale i prokuratury, która wszczęła w tej sprawie śledztwo z urzędu. Jak reaguje gwiazda "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan swoim niedawnym wpisem dotyczącym sytuacji na granicy polsko-białoruskiej wywołała ogromne kontrowersje. Gwiazda „M jak miłość” w wulgarnych słowach wypowiedziała się o pracy Staży Granicznej i tym razem na hejcie w sieci się nie skończyło. Sprawą zajęła się prokuratura - i choć nagranie dawno zniknęło z profilu aktorki – konsekwencje mogą być poważne! Prokuratura wszczyna dochodzenie w sprawie wpisu Basi Kurdej-Szatan W listopadzie na profilu profilu Ogólnopolskiego Strajku Kobiet pojawiło się nagranie z polsko-białoruskiej granicy, na którym widać jak matki z płaczącymi dziećmi przepychają się ze Stażnikami Granicznymi. Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się do niego odnieść i opublikowała bardzo emocjonalny wpis, w którym nie przebiera w słowach. Pojawia się w nim wiele wulgaryzmów oraz niewybrednych i bardzo emocjonalnych określeń pod adresem strażników granicznych. Wpis został szybko usunięty, ale tym razem konsekwencje mogą być o wiele bardziej poważne niż krytyka internautów, bo Prokuratura w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Zgłoszenie do prokuratury skierował Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej – informowała PAP Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Zobacz także:  Basia Kurdej-Szatan o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem! "Między nami wcale nie było różowo" Jakie konsekwencje może ponieść Barbara Kurdej-Szatan? Za znieważenie funkcjonariusza na służbie aktorce grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności...

Magdalena Mołek przerprowadza wywiad z Basią Kurdej-Szatan
W MOIM STYLU Magda Mołek/YouTube
Newsy
Po wywiadzie z Basią Kurdej-Szatan krytyka spadła też na Magdę Mołek!
Magdalena Mołek zdecydowała się porozmawiać z Barbarą Kurdej-Szatan, czym wzbudziła niemałe emocje. Dziennikarka, podobnie jak wcześniej aktorka, stała się ofiarą hejtu, na który zdecydowała się odpowiedzieć.

Barbara Kurdej-Szatan swoim emocjonalnym wpisem na temat wydarzeń na granicy wzbudziła ogromne emocje wśród internautów. Kilka zdań pełnych emocji kosztowało aktorkę zakończenie kilku kontraktów, a także wielki hejt, jak na nią spłynął. Choć aktorka za swoje emocjonalne i niecenzuralne słowa przeprosiła, wielu komentujących wciąż ma do niej żal. Magdalena Mołek w swoim autorskim programie postanowiła dać Basi przestrzeń do wypowiedzi po wszystkim, co stało się w ostatnich tygodniach. Po wywiadzie sprowadziła hejterów również na siebie.  Magdalena Mołek krytykowana za wywiad z Basią Kurdej-Szatan: "Rozmowa jest przelukrowana" Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej wywołuje dyskusję od tygodnia. Osoby publiczne otwarcie odnoszą się do sytuacji uchodźców, reagują na nagrania, jakie pojawiają się w sieci, wreszcie apelują, by pomagać imigrantom i sami to robią. Barbara Kurdej-Szatan po obejrzeniu jednego z nagrań, na którym żołnierze Straży Granicznej wypychają imigrantów, wśród których znajdowały się kobiety i dzieci, cofając ich za polską granicę, mocno poruszona opublikowała komentarz, który wywołał burzę:  K****a!!! Co tam się dzieje!!! To jest k***a „straż graniczna"???  To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!  Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!! Jak tak można!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż??? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać?  - napisała wówczas gwiazda. Jej post oburzył wiele osób i wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Choć Kurdej-Szatan  wypowiedź usunęła , a nawet opublikowała publiczne przeprosiny , internauci do dziś ostro krytykują Basię, zaznaczając, że nie zachowała się stosowanie jako osoba publiczna....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik