East News
1/4
East News

 

Ariana Grande próbuje otrząsnąć się po gorzkich doświadczeniach, które spotkały ją w 2018 roku. Przypomnijmy, że we wrześniu okazało się, że jej były ukochany, Mac Miller, zmarł po przedawkowaniu narkotyków. Chwilę później piosenkarka zerwała zaręczyny z Petem Davidsonem. Ariana Grande na jakiś czas wycofała się z show-biznesu. Na próżno było szukać jej aktywności również w mediach społecznościowych. Celebrytka potrzebowała czasu, aby poukładać sobie wszystko i znaleźć siły na powrót, który nastąpił kilka tygodni temu. Ariana Grande ze zdwojoną siłą przystąpiła do promowania materiału z jej najnowszej płyty, która ukaże się już niebawem. 

 

Zobacz także: Ariana Grande wystąpi w Polsce! Gdzie? Kiedy? Poznaj szczegóły

 

Ariana Grande poszła nawet o krok dalej. Piosenkarka zdecydowała się na nowy tatuaż, który miał być odzwierciedleniem jej nowego singla pt. "7 Rings". Niestety, internauci dopatrzyli się w nim błędu... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Dom, w którym zmarł Mac Miller, wystawiono na wynajem. Czy zajmie się nim... Ariana Grande?!

2/4
Ariana Grande, Ricky Alvarez
East News

 

Nowa płyta Ariany Grande: kiedy premiera?

 

Najnowszy krążek Ariany Grande ukaże się już 8 lutego. Płyta zatytułowana "Thank U, Next" promowana była przez trzy single: "Thank U, Next", "Imagine" oraz "7 Rings". Ostatni z nich doczekał się nawet swojego własnego miejsca na... ciele Ariany Grande! Piosenkarka postanowiła bowiem wytatuować sobie tytułowe słowa na wewnętrznej stronie dłoni. Niestety, baczne oko internautów dopatrzyło się w nim błędu... Jak artystka tłumaczy tę wpadkę? Zobaczcie kolejny slajd! 

Zobacz także: To nie koniec zmartwień Ariany Grande! Piosenkarka ma poważne kłopoty... 

3/4
Instagram

 

Ariana Grande ma tatuaż z błędem?

 

Ariana Grande postanowiła wytatuować sobie tytuł "7 Rings" po japońsku. Piosenkarka jest bowiem zafascynowana tym językiem. Ma nawet własnego nauczyciela, z którym konsultuje pewne kwestie. Tak było również w tym przypadku. Ariana Grande zwróciła się do niego po pomoc, gdy internauci zaczęli wyśmiewać jej najnowszy tatuaż. Według nich znaki, które pojawiły się na jej dłoni, nie oznaczają wcale "7 Rings" (siedem pierścionków - przyp.red.), tylko "shichirin", co jest określeniem na... małe urządzenie do grillowania! Jak tłumaczy to Ariana Grande?

 

Dokładnie, ominęłam “つの指”, co powinno się znajdować w środku. Bolało jak cholera (...) Nie wytrzymałabym jeszcze jednego symbolu. Ale to miejsce też szybko się łuszczy, więc jeśli zatęsknię za tym tatuażem, to następnym razem wycierpię wykonywanie całego napisu - wyjaśniła piosenkarka na Twitterze. 

 

Zobacz także: Ariana Grande wróciła do byłego?! Para została przyłapana na ulicy. Mamy ZDJĘCIA

 

Ariana Grande postanowiła opublikować także wiadomość od swojego nauczyciela języka japońskiego, który potwierdza, że w jej tatuażu nie pojawił się żaden błąd. Według niego skrócona wersja tych słów może faktycznie oznaczać urządzenie do grilla. Jednak może to być również odczytywane jako "siedem pierścionków".

4/4
Instagram

 

Podobają się wam tatuaże? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Ariana Grande