Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018! Mac Miller nie żyje
East News
1/4
East News

 

To jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich kilku tygodni. Ariana Grande i Pete Davidson z dnia na dzień zdecydowali, że nie chcą już być razem. Nie tylko ich fani są tym faktem mocno zaskoczeni. Rozstanie Ariany Grande i Pete'a Davidsona wstrząsnęła także przyjaciółmi pary. Do tej pory wszystko układało się między nimi jak najlepiej. Co więc doprowadziło do rozpadu tego związku? Zobaczcie naszą galerię i poznajcie kulisy tej historii!

 

POLECAMY: Kryzys w związku Ariany Grande?! Jej chłopak USUNĄŁ tatuaż, który zrobił specjalnie dla niej

2/4
Ariana Grande i Pete Davidson na gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2018!

 

Ariana Grande i Pete Davidson: kulisy rozstania

 

Jeszcze niedawno Ariana Grande i Pete Davidson zapewniali, że łączy ich wielkie uczucie. Co ciekawe, znajomy pary twierdzi, że dzień przed rozstaniem również nic nie wskazywało na to, że między nimi coś się popsuło. Kolega Ariany i Pete'a spędził z nimi sobotni wieczór i nie zauważył w ich zachowaniu nic niepokojącego. 

 

Całowali się, przytulali i spędzali ze sobą dużo czasu na backstage'u. Coś musiało się popsuć w niedzielę - twierdzi znajomy pary w rozmowie z serwisem TMZ. 

 

Co takiego zaszło między tą dwójką? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Zakochać się w sobie na nowo - 9 prostych sposobów na kryzys w związku

3/4
Instagram

 

Jeszcze niedawno w mediach pojawiła się plotka, że Ariana Grande jest w ciąży. Teraz okazuje się, że piosenkarka nie tylko nie jest w ciąży, ale została również singielką. Choć ani artystka ani Pete Davidson nie chcą komentować tej sytuacji, zrobił to za nich ich menedżment.

 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu - przeżyj stratę do końca

 

Ariana Grande zdążyła już nawet oddać pierścionek zaręczynowy, który dostała od swojego ukochanego. Było to bardzo oryginalne i przede wszystkim cenne cacko. Pokryty platyną pierścionek z trzykaratowym diamentem został stworzony specjalnie dla Ariany. Jej znajomi twierdzą, że mógł kosztować nawet 100 tysięcy dolarów! Jednak dla piosenkarki cenniejsze okazało się coś zupełnie innego. Niedawno Ariana i Pete adoptowali bowiem uroczą, miniaturową świnkę, którą nazwali Piggy Smallz. Komik pokochał ją do tego stopnia, że  wytatuował sobie jej wizerunek na klatce piersiowej. Okazuje się jednak, że Pete będzie musiał jednak o niej zapomnieć. Ariana zdecydowała bowiem, że świnka zamieszka z nią.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

just after she shit on my pillow 🖤

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

4/4
Mac Miller nie żyje

 

Ariana Grande: śmierć Mac Millera

 

Ariana Grande przechodzi bardzo trudny czas. Nie dość, że rozstała się ze swoim narzeczonym, to jeszcze na początku września dotarła do niej smutna wiadomość. Jej były chłopak, Mac Miller, został bowiem znaleziony martwy w swoim domu. Raper przedawkował narkotyki. Gdy Ariana Grande dowiedziała się o tym, załamała się. Odwołała wszelkie koncerty i zaszyła się w domu. Czy to miało wpływ na jej decyzję o rozstaniu z Petem Davidsonem? 

 

POLECAMY: Zostańmy przyjaciółmi... czy to możliwe po zerwaniu?

Więcej na temat Ariana Grande