Mac Miller nie żyje Mac Miller nie żyje Ariana Grance, Pete Davidson, Mac Miller
Mac Miller nie żyje
1/4
Mac Miller nie żyje

 

Ariana Grande i Mac Miller byli parą przez ponad dwa lata. Niestety, ten związek zniszczyło uzależnienie rapera od narkotyków. Ariana Grande miała dość wybryków swojego ukochanego i odeszła. Kilka miesięcy później związała się z Petem Davidsonem, z którym również jej się nie udało. Ariana Grande wciąż jednak żywiła do Mac Millera ciepłe uczucia. Najlepiej świadczy o tym to, co zrobiła tuż po jego tragicznej śmierci we wrześniu 2018 roku. Mało która osoba zdobyłaby się na takie poświęcenie... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Pete Davidson w obrzydliwy sposób żartuje ze śmierci Mac Millera. Te słowa złamią serce Arianie Grande!

2/4
Instagram

 

Ariana Grande adoptowała psa Mac Millera

 

Mac Miller pozostawił po sobie nie tylko świetną muzykę, ale również towarzysza swoich przygód. Raper adoptował bowiem słodkiego psiaka o imieniu Axel. Widocznie Ariana Grande również miała słabość do tego czworonoga, ponieważ po śmierci swojego byłego ukochanego przygarnęła go pod swój dach. Niedawno piosenkarka pochwaliła się pełnym uczucia filmem, gdzie w roli głównej występuje Axel :)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

all the kisses. happy fall.

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

To naprawdę piękny gest! Zgadzacie się z nami?

3/4
Mac Miller nie żyje

 

Ariana Grande i Mac Miller: historia ich miłości

 

Ariana Grande i Mac Miller zaczęli się spotykać w sierpniu 2016 roku. Bardzo szybko stali się jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Mimo iż znali się już wcześniej, a nawet występowali razem, uczucie przyszło z czasem. Niestety, ten związek niszczyły narkotyki. Nie jest bowiem tajemnicą, że Mac Miller był od nich uzależniony. Ariana Grande chciała mu pomóc, jednak w końcu się poddała. Na początku 2018 roku para ogłosiła swoje rozstanie. Niedługo potem piosenkarka zaczęła się spotykać z Petem Davidsonem. Jak podają zagraniczne media, to właśnie mogło się przyczynić do tragicznej śmierci Mac Millera... Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: To tu Ariana Grande koi swoje nerwy! Te luksusowe wnętrza robią wrażenie!

4/4
Ariana Grance, Pete Davidson, Mac Miller

 

Plotka głosi, że Pete Davidson niedługo przed śmiercią Mac Millera miał mu wysłać intymne zdjęcia z Arianą Grande. Podobno komik chciał w ten sposób raz na zawsze pozbyć się rywala. Gdy to wyszło na jaw, piosenkarka miała zostawić Davidsona. Czy to prawda? Tego nikt jeszcze nie potwierdził...

 

POLECAMY: Radzenie sobie po rozstaniu - przeżyj stratę do końca

Więcej na temat Ariana Grande