Po śmierci Mac Millera został sierotą! Teraz znalazł dom u... Ariany Grande! Wzruszająca historia


Ariana Grande i Mac Miller byli parą przez ponad dwa lata. Niestety, ten związek zniszczyło uzależnienie rapera od narkotyków. Ariana Grande miała dość wybryków swojego ukochanego i odeszła. Kilka miesięcy później związała się z Petem Davidsonem, z którym również jej się nie udało. Ariana Grande wciąż jednak żywiła do Mac Millera ciepłe uczucia. Najlepiej świadczy o tym to, co zrobiła tuż po jego tragicznej śmierci we wrześniu 2018 roku. Mało która osoba zdobyłaby się na takie poświęcenie... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

Mac Miller pozostawił po sobie nie tylko świetną muzykę, ale również towarzysza swoich przygód. Raper adoptował bowiem słodkiego psiaka o imieniu Axel. Widocznie Ariana Grande również miała słabość do tego czworonoga, ponieważ po śmierci swojego byłego ukochanego przygarnęła go pod swój dach. Niedawno piosenkarka pochwaliła się pełnym uczucia filmem, gdzie w roli głównej występuje Axel :)
To naprawdę piękny gest! Zgadzacie się z nami?

EXCLUSIVE: Ariana Grande was spotted accompanying her Boyfriend Mac Miller to Sirius Radio Station in NYC on Tuesday afternoon. The Pop Singer wasn’t there to promote any of her own music though, she was just tagging along as Mac Miller did press for his new album. As they left, they went out of their way to stay low-key. They chose not to walk out of the Main Door, they rode the dirty freight elevator, with a large delivery truck, and exited through the service garage. This is the firs
Ariana Grande i Mac Miller zaczęli się spotykać w sierpniu 2016 roku. Bardzo szybko stali się jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Mimo iż znali się już wcześniej, a nawet występowali razem, uczucie przyszło z czasem. Niestety, ten związek niszczyły narkotyki. Nie jest bowiem tajemnicą, że Mac Miller był od nich uzależniony. Ariana Grande chciała mu pomóc, jednak w końcu się poddała. Na początku 2018 roku para ogłosiła swoje rozstanie. Niedługo potem piosenkarka zaczęła się spotykać z Petem Davidsonem. Jak podają zagraniczne media, to właśnie mogło się przyczynić do tragicznej śmierci Mac Millera... Zobaczcie kolejny slajd!
Zobacz także: To tu Ariana Grande koi swoje nerwy! Te luksusowe wnętrza robią wrażenie!

Plotka głosi, że Pete Davidson niedługo przed śmiercią Mac Millera miał mu wysłać intymne zdjęcia z Arianą Grande. Podobno komik chciał w ten sposób raz na zawsze pozbyć się rywala. Gdy to wyszło na jaw, piosenkarka miała zostawić Davidsona. Czy to prawda? Tego nikt jeszcze nie potwierdził...
POLECAMY: Radzenie sobie po rozstaniu - przeżyj stratę do końca
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.