Mac Miller nie żyje Mac Miller nie żyje Mac Miller nie żyje Mac Miller nie żyje Mac Miller nie żyje
Mac Miller nie żyje
Znana jest przyczyna śmierci.
1/5
Mac Miller nie żyje

 

Nie żyje Mac Miller, 26-letni amerykański raper, producent muzyczny, autor tekstów. Jako pierwszy informację o śmierci byłego chłopaka Ariany Grande podał portal tmz.com, który podaje, że muzyk przedawkował narkotyki w swoim domu w San Fernando Valley. 

 

Był jasnym światłem na świecie dla rodziny, przyjaciół i fanów - napisała rodzina Maca Millera w oświadczeniu dla CNN. 

 

O problemach Maca Millera z narkotykami mówiło się już od dawna. Jak donosiły media, to właśnie z tego powodu miała zerwać z nim Ariana, choć Grande nigdy tego nie potwierdziła. Byli ze sobą przez dwa lata, zaczęli spotykać się w 2016 roku. W sieci nie brakowało ich wspólnych zdjęć, a paparazzi towarzyszyli im na każdym kroku. 

 

Zobacz także:  Nie żyje legenda światowego kina. Burt Reynolds zmarł w wieku 82 lat

2/5
Mac Miller nie żyje

 

Kim był Mac Miller?

Mac Miller to właściwie Malcom James McCormic. Przyszedł na świat w 1992 roku w Pittsburghu. Zanim zaczął solową karierę, był członkiem grupy The III Spoken. Przełom w jego karierze nastąpił w latach 2010/2011. W 2011 roku ukazała się jego płyta "Blue Slide Park", która podbiła listy przebojów na całym świecie, debiutując również na 1 miejscu listy Billboard 200. Niedawno swoją premierę miał 5 album rapera, "Swimming". Miller miał ruszyć w trasę koncertową. 

 

3/5
Mac Miller nie żyje

 

Mac Miller i Ariana Grande  - związek

 

Mac Miller i Ariana Grande spotykali się od 2016 roku. Ich związek był prawdziwą sensacją! Niestety, w maju tego roku para postanowiła się rozstać. Oficjalnie mówiło się o tym, że nie mieli dla siebie czasu poprzez natłok obowiązków. Nieoficjalnie - że chodziło o uzależnienie Millera. Grande zapewniała jednak, że pozostają w dobrych relacjach i są przyjaciółmi. Jednak w jednej ze swoich wypowiedzi zasugerowała, że ich relacja była toksyczna. Kiedy jeden z internautów napisał na Twitterze wprost, że Ariana zostawiła Millera dla innego chłopaka, a ten specjalnie dla niej napisał album i rzucił alkohol, gwiazda odpisała: 


Jak absurdalne jest to, że zmniejszasz szacunek kobiet do samych siebie i ich poczucie własnej wartości mówiąc, że powinny tkwić w toksycznym związku, ponieważ ktoś napisał o nich album, co z resztą nie jest prawdą (tylko utwór Cinderella jet o mnie). Nie jestem opiekunką ani matką, i żadna kobieta nie powinna czuć, że musi nią być [w związku]. Troszczyłam się o niego i starałam się wspierać jego abstynencję przez lata i zawsze będę.  Nie podzieliłam się tym, jak trudne i przerażające to było, ale takie było

4/5
Mac Miller nie żyje

 

Dosłownie kilkanaście tygodni później Grande związała się z komikiem Pete Davidsonem, co więcej - zaręczyła się z nim. Jak to odebrał sam Miller? 

To dziwne. To znaczy, to jest dla mnie dziwne, ale nie w negatywnym sensie. To tylko jedna z rzeczy, które pomagają mi dalej stawać się tym, kim jestem. Wiesz, mam tylko pozytywną energię. Jestem szczęśliwy z jej powodu i mam do niej taki stosunek, jaki jestem pewien, że ona ma do mnie. - powiedział w jednym z wywiadów. 

5/5
Mac Miller nie żyje

 

Mac Miller miał 26 lat. 

Więcej na temat Ariana Grande