Apoloniusz Tajner z partnerką, Izabelą Podolec
East News
TYLKO U NAS

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem! Jego młodsza o 36 lat partnerka jest w ciąży. Mamy komentarz Dominiki Tajner!

Apoloniusz Tajner z partnerką, Izabelą Podolec
East News

Ale wiadomość! W ostatnich miesiącach dowiedzieliśmy się, że do grona szczęśliwych mam już wkrótce dołączą m.in. Ewa Farna, Agnieszka Sienkiewicz, Sara Boruc czy Agnieszka Kaczorowska, a teraz okazuje się, że to jeszcze nie koniec radosnych informacji! Według doniesień "Super Expressu" rodzicami zostaną również Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat partnerka, Izabela Podolec! Kiedy pierwsze dziecko pary pojawi się na świecie?

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem w wieku 65 lat

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner tworzą szczęśliwy związek już ośmiu lat. Para poznała się w pociągu- partnerka byłego trenera skoczków przyznała jakiś czas temu, że pomyliła go z aktorem z serialu "Na Wspólnej". 

Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!". A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam - "Tak, to ten aktor z Na Wspólnej". Autentycznie tak było- zdradziła kiedyś w "Dzień Dobry TVN". 

Apoloniusza Tajnera i jego partnerkę dzieli spora różnica wieku, ale to nigdy nie było dla nich problemem. 

(...) To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku - mówiła w DD TVN. - Ja też tego nie odczuwam. Poza tym u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ ja poznałam Apoloniusza jak miałam 21 lat. Jesteśmy 7 lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej.

Związek pary trwa osiem lat i jak widać, zakochani już wkrótce będą mieli prawdziwy powód do świętowania. Jak informuje "Super Express" partnerka Apoloniusza Tajnera urodzi już latem! Izabela Podolec i prezes Polskiego Związku Narciarskiego nie zdradzili jeszcze, jakiej płci będzie ich dziecko.  Przypominamy, że Apoloniusz Tajner jest już ojcem: Dominiki i Tomisława. Co więcej, 65-letni prezes Polskiego Związku Narciarskiego od 13 lat jest również dziadkiem Sary i Maksymiliana. 

Zapytaliśmy Dominikę Tajner czy medialne doniesienia dotyczące jej ojca są prawdziwe i czy partnerka Apoloniusza Tajnera rzeczywiście spodziewa się dziecka. Jak nam odpowiedziała?

Myślę, że to pytanie do mojego taty i do Izy. Dla mnie szczęście najbliższych jest najważniejsze- Dominika Tajner przyznała w rozmowie z Party.pl. 

Apoloniuszowi Tajnerowi i jego partnerce gratulujemy!

 

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem.

Apoloniusz Tajner z partnerką
East News

Zobacz także: Dzieli ich 36 lat! Partnerka Apoloniusza Tajnera PIERWSZY RAZ opowiedziała jak wygląda ich związek naprawdę

Więcej na temat Apoloniusz Tajner
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51