Tajner Wiśniewska

TYLKO U NAS: Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Mamy komentarz Dominiki!

Tajner Wiśniewska

Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Emocje wokół zaskakującego rozstania Dominiki Tajner i lidera zespołu "Ich Troje" nie opadają. Ponad tydzień temu była uczestniczka najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" publicznie przyznała, że jej mąż złożył wniosek o rozwód. Jak już wiemy, kilka dni później Dominika Tajner wyprowadziła się z ich domu w podwarszawskiej Magdalence. W trudnych chwilach Dominika może liczyć na wsparcie przyjaciół z tanecznego show Polsatu i na swojego ojca, który według doniesień "Faktu" wpadł w szał, gdy dowiedział się, że Michał Wiśniewski postanowił zakończyć związek z jego córką. 

Ojciec Dominiki Tajner chciał spotkać się z Wiśniewskim?

Według doniesień "Faktu" Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego. Dziennik twierdzi nawet, że Tajner chciał się spotkać z zięciem, ale nie pozwoliła mu na to Dominika, która obawiała się wielkiej awantury. Co więcej, informator "Faktu" zdradza, że Apoloniusz Tajner już przed ślubem Dominiki i Michała miał ostrzegać córkę przed liderem zespołu "Ich Troje".

Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia- zdradza źródło dziennika. 

Teraz, kiedy Michał Wiśniewski podjął decyzję o rozstaniu z czwartą żoną, Apoloniusz Tajner ponoć nie ukrywa złości. 

Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim- twierdzi informator. 

Co na to Dominika? Gwiazda w rozmowie z Party.pl jasno stwierdza, że nie wierzy, żeby jej tata mógł coś takiego powiedzieć:

Nie wierzę, żeby mój tata coś takiego powiedział. To jakieś kolejne bzdury, totalne brednie. - mówi nam Dominika Tajner Wiśniewska.

Przypominamy, że sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował doniesień o wniosku rozwodowym. Z kolei Dominika Tajner w rozmowie z nami przyznała, że chciałaby rozstać się z klasą i żałuje, że opublikowała w sieci wpis w którym poinformowała o decyzji swojego męża.

 

Szeroki wybór tanich noclegów w każdym zakątku świata! Sprawdź na stronie Booking.com wyprzedaże.

 

 

Zobacz także: Dzieli ich 36 lat! Partnerka Apoloniusza Tajnera PIERWSZY RAZ opowiedziała jak wygląda ich związek naprawdę

Teść jest wściekły na Michała Wiśniewskiego.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Apoloniusz Tajner wpadł ponoć w szał, gdy dowiedział się, że Michał podjął decyzję o rozstaniu z jego córką.

Dominika Tajner-Wiśniewska z ojcem, Apoloniuszem Tajnerem

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47