Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu Apoloniusz Tajner w drodze na Galę Mistrzów Sportu
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu
Party.pl
Zdziwieni?
1/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu
Party.pl

Apoloniusz Tajner (63 lata) i Izabela Podolec (27 lat) są parą już od kilku lat, a mimo to nadal budzą wiele kontrowersji. Oczywiście ze względu na dużą różnicę wieku - dzieli ich w końcu 36 lat! Podolec była gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o tym jak z jej perspektywy wygląda związek z różnicą pokoleniową.

 

Co powiedziała?

 

Zobacz: Dzieli ich 36 lat, ale się kochają! Apoloniusz Tajner ze swoją partnerką na Balu Mistrzów Sportu! ZDJĘCIA

2/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu
ONS.pl

Izabela Podolec stwierdziła, że nie czuje różnicy wieku. Przyznała jednak, że spotkała się z dużym hejtem, na który nie była gotowa:

Media nas dopadły dużo później, a my już byliśmy razem dużo wcześniej - mówiła Podolec. 

A jak się poznali?

Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. (...) Aczkolwiek zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało - opowiadała Podolec.

Zobacz też: Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

3/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu
ONS.pl

Czy Izabela od razu wiedziała, że ma do czynienia z "tym Apoloniuszem Tajnerem"?

Nie, absolutnie nie wiedziałam. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!". A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam - "Tak, to ten aktor z Na Wspólnej". Autentycznie tak było - opowiadała Izabela Podolec.

4/5
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec na Gali Mistrzów Sportu
ONS.pl

A jak wygląda jej związek obecnie?

(...) To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku - podkreśliła Izabela. - Ja też tego nie odczuwam. Poza tym u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ ja poznałam Apoloniusza jak miałam 21 lat. Jesteśmy 7 lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej. 

5/5
Apoloniusz Tajner w drodze na Galę Mistrzów Sportu
ONS

A czy rodzice Izabeli od razu zaakceptowali jej związek z Apoloniuszem? Okazuje się, że tak!

My z mamą się przyjaźnimy, więc ja od razu jej powiedziałam. Oczywiście, że było takie "O matko boska, co ty robisz?!". Ale z drugiej strony było zaufanie do mnie. 

A czy wy wierzycie w taką miłość? Czy aż tak duża różnica wieku nie jest przeszkodą?

Więcej na temat Apoloniusz Tajner