Antoni Królikowski
1/4
Antoni Królikowski

 

Koniec 2018 roku nie był dla niego szczęśliwy. Po ponad 2 latach Antek Królikowski i Julia Wieniawa zdecydowali, że nie po drodze już im ze sobą. Para rozstała się w przyjaznych relacjach. Każde z nich skupiło się na sobie. Julia Wieniawa wróciła do treningów tanecznych. Oprócz tego dostaje kolejne propozycje reklamowe i filmowe. Z kolei Antek Królikowski wybrał inny sposób na to, aby uleczyć swoją duszę i ciało... Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Antek Królikowski i Julia Wieniawa nie mogą o sobie zapomnieć? Są na to kolejne dowody

2/4
Antek Królikowski i Julia Wieniawa na imprezie
East News

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: przyczyny rozstania

 

Choć wydawało się, że są świetnie dobraną parą, w pewnym momencie ich drogi zaczęły się rozchodzić. Podobno przyczyną były liczne zobowiązania zawodowe. Szczególnie Julka nie mogła narzekać na brak zleceń. Nowe seriale, kampanie reklamowe, praca nad solową płytą... Młodzi mieli dla siebie coraz mniej czasu. To ostatecznie doprowadziło do rozstania. Mimo wszystko Antek Królikowski i Julia Wieniawa wciąż są sobie bliscy. Łączy ich między innymi pies Klasyk, którego wspólnie adoptowali. 

 

Zobacz także: "Bardzo się pokłócili" Wiemy, kiedy zaczął się kryzys u Królikowskiego i Wieniawy

3/4
Instagram

 

Teraz każde z nich skupia się na własnych przyjemnościach. Antek Królikowski spędził sylwestra z przyjaciółmi w górach. Z kolei Julka Wieniawa bawiła się na imprezie w Warszawie. Antek Królikowski poszedł za ciosem i wyruszył na kolejną wyprawę. Aktor odpoczywa na Bali, gdzie pracuje nad harmonią swojej duszy i ciała. 

 

- Dokładnie miesiąc przed 30-stką, na drugim końcu świata, oczyszczam duszę i ciało⚛️🙏 #zdrowie#siła #szczęście #bogactwo #praca #miłość#rodzina #detox 🙌🐰 - napisał Antoni Królikowski.

 

Jak myślicie, czy nadal tęskni za Julią Wieniawą?

 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu - przeżyj stratę do końca

4/4
Antek Królikowski i Julia Wieniawa przytulają się
Instagram

 

Czy Julia Wieniawa i Antek Królikowski powinni do siebie wrócić? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Antoni Królikowski