Julia Wieniawa Julia Wieniawa, Antoni Królikowski Julia Wieniawa zmieniła fryzurę na blond
Julia Wieniawa
East News
Pokazała ich prywatne zdjęcie
1/4
Julia Wieniawa
East News

 

Julia Wieniawa jest świeżo po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Para spędziła ze sobą ponad dwa lata. Jednak pod koniec 2018 roku oboje zdecydowali, że nie po drodze im razem. Fani tej sympatycznej pary byli szczerze zaskoczeni. Wydawało się bowiem, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski zażegnali kryzys, z jakim się borykali. Dowodem na to miały być ich wspólne wakacje w Dubaju. Niestety, ostatecznie każde z nich poszło w swoją stronę.

 

Zobacz także: To już koniec tego związku! Wieniawa i Królikowski spędzili osobno sylwestra. Zobacz, jak świętowali

 

Ostatnio na profilu Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z tajemniczym przystojniakiem. Kim jest ten mężczyzna? I co łączy go z Julką? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Julia Wieniawa szybko znajdzie nowego chłopaka? Mężczyźni oszaleli na jej punkcie!

2/4
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski: dlaczego się rozstali?

 

Antek Królikowski i Julia Wieniawa podobno rozstali się przez nadmiar pracy i brak czasu dla siebie. Młodziutka aktorka w 2018 roku faktycznie nie mogła narzekać na brak zajęć. Nowe role w serialach, praca nad solową płytą, kampanie reklamowe - w jej życiu po prostu zabrakło miejsca dla ukochanego.

 

Zobacz także: "Wybiłaś swoją karierę na związku" Julia Wieniawa znów zaatakowana przez internautów. Aktorka odpowiedziała 

 

Teraz oboje skupili się na sobie i swoich potrzebach. Antek Królikowski spędził sylwestra w górach. Towarzyszyli mu przyjaciele. Gdy opublikował zdjęcie z wyjazdu z piękną blondynką, jego fani od razu zaczęli pytać, czy już zdążył się pocieszyć po rozstaniu z Julką. Okazało się jednak, że jest to jedynie jego przyjaciółka.

 

Zobacz także: Antek Królikowski pożegnał Julię Wieniawę po dwóch latach związku! Odpowiedziała mu

 

Teraz z kolei to Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Czy jest to dla niej ktoś ważny? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Instagram

 

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka?

 

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Oboje leżą na nim na podłodze. Niemal od razu pojawiły się domysły, kim jest ten mężczyzna. Okazuje się jednak, że nie ma mowy o żadnym romansie. Na zdjęciu widnieje bowiem Tomasz Nakielski, tancerz i uczestnik 9. edycji ukraińskiej wersji programu "You Can Dance". Julia Wieniawa pod jego okiem robi postępy w tańcu. Takie było też jej postanowienie noworoczne. Julia Wieniawa wyznała, że chce między innymi wrócić do swojej pasji, którą niewątpliwie jest taniec. 

 

- Moje postanowienia noworoczne to nie bullshit 💁🏻 powrót na salę - napisała pod fotografią Julia Wieniawa.

 

Cieszymy się, że znowu możemy zobaczyć ją w tańcu! A wy?

4/4
Julia Wieniawa zmieniła fryzurę na blond
Instagram

 

Ostatnio Julia Wieniawa zaskoczyła też wszystkich nową fryzurą. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym ma blond włosy. Bardzo szybko okazało się jednak, że jest to jedynie peruka. Uf, kamień spadł nam z serca, ponieważ Julka podoba nam się najbardziej w swoim naturalnym kolorze włosów! A wam?

Więcej na temat Julia Wieniawa