Antek Królikowski i Julia Wieniawa z psem Klasykiem
Instagram

Wieniawa i Królikowski adoptowali razem psa. Co się z nim stanie po ich rozstaniu? Wiemy!

Antek Królikowski i Julia Wieniawa z psem Klasykiem
Instagram

 

Rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego zaskoczyło chyba wszystkich. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że miłość w ich związku kwitnie. Niestety, z czasem w mediach zaczęły pojawiać się plotki o poważnym kryzysie u Julki i Antka. I chociaż zakochani próbowali ratować swój związek, to ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Koniec związku Wieniawy i Królikowskiego z pewnością zasmucił ich pieska, Klasyka. Para razem zajmowała się zwierzakiem, jednak teraz Klasyk mieszka już tylko z Antkiem Królikowskim. Czy Julia będzie odwiedzać swojego czworonożnego przyjaciela? Specjalistka od psychiki zwierząt ma dla młodej gwiazdy ważną radę! Jaką?

Behawiorystka, Joanna Iracka, w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak trudne dla pieska Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego było ich rozstanie. Specjalistka radzi aktorce, żeby nie próbowała w najbliższym czasie zabierać pieska do siebie i wychodzić z nim na spacery. 

Pies cierpi najbardziej wtedy, kiedy doświadcza trudnych emocji, kiedy ludzie są w konflikcie, to on nie czuje się komfortowo. Trzeba pamiętać o tym, że pies wyczuwa konflikty i napięcia między ludźmi - w rozmowie z "SE" zdradza behawiorystka. Przez jakiś czas, osoba, która odeszła, nie powinna odwiedzać psa. Niech da mu czas na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji, żeby on wiedział, że tej osoby nie ma. 

Behawiorystka radzi Julii Wieniawie, żeby odczekała trzy miesiące zanim znów spotka się z pieskiem, który został w domu jej byłego partnera. 

 

Zobacz także: JULIA WIENIAWA PIERWSZY RAZ KOMENTUJE ROZSTANIE: "Z ANTKIEM SIĘ PRZYJAŹNIĘ"

 

Julia i Antek adoptowali psa Klasyka.

Julia Wieniawa Antek Królikowski
EOS

Po rozstaniu pary piesek został w domu Antka Królikowskiego.

Story of my life Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Instagram

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44