Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie pozują do zdjęć
ONS.pl
Gdzie i z kim się bawił?
1/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie pozują do zdjęć
ONS.pl

 

Pod koniec 2018 roku w mediach gruchnęła sensacyjna wiadomość. Po ponad 2 latach związku Antoni Królikowski i Julia Wieniawa zdecydowali się na rozstanie. Między nimi od dłuższego czasu nie układało się najlepiej. Każde z nich skupione było bowiem przede wszystkim na pracy. Szczególnie Julia Wieniawa miała pełne ręce roboty. Nowe seriale, praca nad pierwszą solową płytą, praca przy kampaniach reklamowych. Młodziutkiej aktorce zabrakło przez to czasu na pielęgnowanie swojej miłości. Wygląda jednak na to, że para rozstała się w przyjaźni. Każde z nich ciepło wypowiada się bowiem o byłym partnerze. 

 

Zobacz także: Po rozstaniu z Julią Wieniawą Antek Królikowski pożegnał się z nią we wzruszający sposób!

 

Fani aktora przecierali oczy ze zdumienia, gdy ten opublikował zdjęcie z sylwestrowej imprezy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na fotografii Antek Królikowski pozuje z tajemniczą dziewczyną. Kim jest jego przyjaciółka? Czy to ona pociesza go po rozstaniu z Julią Wieniawą? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Radzenie sobie po rozstaniu - przeżyj stratę do końca

2/4
Antoni Królikowski Sylwester
instagram

 

Antek Królikowski ma nową dziewczynę?!

 

Antek Królikowski końcówkę 2018 roku spędził w górach wraz ze swoimi przyjaciółmi. Aktor nie narzekał na brak rozrywek. Na jednym ze zdjęć, które opublikował na swoim Instagramie widać, że pozował z piękną blondynką. Jego fani od razu zaczęli dopytywać, co łączy go z tą tajemniczą kobietą. 

 

- Szybko się pocieszyłeś - pisali w komentarzach internauci. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bawiliśmy się bardzo DOBRZE😎🐰nowy rok nowy ja🤣#sylwester #przyjaciele 🥂

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 

Czy to faktycznie nowa partnerka Antka Królikowskiego? Zobaczcie kolejny slajd, aby dowiedzieć się więcej!

 

Zobacz także: Bolesne rozstania - jak sobie poradzić po zerwaniu?

3/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na spacerze

 

Wygląda na to, że teorie internautów na temat kobiety, która widnieje na zdjęciu Antka Królikowskiego, nie są prawdziwe. Okazuje się bowiem, że jest to dziewczyna przyjaciela aktora, Makarego Janowskiego. Tę informację potwierdziła również Katarzyna Kalicińska, mama Makarego, której nie spodobało się, że jej być może przyszła synowa została określona przez internautów mianem "samiczka".

 

- To dziewczyna mojego syna! Który robił to zdjęcie i jest przyjacielem Antka. A słowo samiczka.... Dno! Pozdrawiam zniesmaczona! - napisała Katarzyna Kalicińska w komentarzu pod zdjęciem Antka Królikowskiego. 

 

Zobacz także: 5 etapów cierpienia po zakończeniu związku

4/4
Instagram

 

Jak myślicie, czy Antek Królikowski i Julia Wieniawa powinni do siebie wrócić? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!