Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Po raz pierwszy skomentowała rozstanie!
1/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski - będzie wojna po rozstaniu?

 

Julia Wieniawa po raz pierwszy zdradziła, dlaczego rozstała się z Antkiem Królikowskim! Związek pary trwał dwa lata i zakończył się zaledwie kilka tygodni temu. Plotki o kryzysie pojawiły się wcześniej, ale zakochani próbowali ratować swój związek - pod koniec listopada polecieli razem do Dubaju, skąd pokazywali romantyczne fotki. Niestety, wiemy już, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski tuż przed świętami Bożego Narodzenia podjęli ostateczną decyzję o rozstaniu...

Teraz, Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie zdradziła, dlaczego ich związek nie przetrwał próby czasu! Zobaczcie, co powiedziała młoda gwiazda "Rodzinki.pl"!

 

Zobacz także: JULIA WIENIAWA ZDRADZIŁA NAM SWOJE URODOWE PATENTY! JEJ SPOSOBY NA PIĘKNĄ CERĘ KOSZTUJĄ GROSZE...

2/4
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski

Julia Wieniawa i Antek Królikowski do tej pory nie komentowali swojego rozstania. Jedynie aktor w dniu urodzin byłej partnerki opublikował w sieci wzruszające nagranie i podziękował jej za dwa wspólnie spędzone lata. 

 

Fani pary z pewnością wciąż zastanawiają się, jaki był powód rozstania Julki i Antka. Teraz gwiazda w rozmowie z magazynem Viva! zdradziła, dlaczego jej związek z Królikowskim to już przeszłość. Żałuje, że się rozstała z aktorem? Odpowiedź na następnej stronie!

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

3/4
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
East News

 

Magazyn Viva! zapytał Julię, czy żałuje swojego rozstania z Antkiem Królikowskim. Jak odpowiedziała?

Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie ( śmiech). Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie - przyznała gwiazda. 

 

Co jeszcze powiedziała o powodach rozstania? Dlaczego Julia i Antek nie są już razem? 

(...) mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać - zdradza w Vivie!.

Aktorka przyznaje, że ona i Antek Królikowski zawsze będą najlepszymi przyjaciółmi. 

 

Zobacz także: „Przeszłam przyspieszony kurs dojrzewania”. Julia Wieniawa o aktorstwie i drodze do sukcesu!

4/4
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
EastNews

Julia Wieniawa w wywiadzie przyznała, że teraz chce się skupić na pracy i w najbliższym czasie nie planuje nowego związku. 

 

Żałujecie, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już parą?

 

Zobacz także: Julia Wieniawa podzieliła się z fanami zdjęciem z dzieciństwa