Annę i Roberta Lewandowskich czeka długie rozstanie Klara Lewandowska dostała uroczy prezent od Mariny i Wojtka Szczęsnych Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Po wygranym meczu z Rumunią Anna i Robert Lewandowscy razem ze znajomymi świętowali w restauracji Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
Annę i Roberta Lewandowskich czeka długie rozstanie
Czeka ich długa rozłąka...
1/6
Annę i Roberta Lewandowskich czeka długie rozstanie

Anię i Roberta Lewandowskich czeka długie rozstanie! Już 16 lipca piłkarze Bayernu Monachium, a w tym Robert Lewandowski, ruszą w tournee po Chinach, by promować swój klub i piłkę nożną, która jest coraz popularniejsza na Dalekim Wschodzie. Wracają dopiero 28 lipca. W podróż piłkarze nie mogą wziąć swoich rodzin. 

Zobacz: Klara Lewandowska dostała śliczny prezent od Mariny i Wojtka Szczęsnych! Co to? ZDJĘCIA

 

Robert Lewandowski leci do Chin! 

A to oznacza, że na prawie dwa tygodnie Anię i Klarę czeka rozstanie z Robertem. W tym czasie, jak podaje "Na żywo", trenerka wraz z córką wrócą do Polski, do ich rodzinnej posiadłości na Mazurach. Sportowiec ponoć nie chce, żeby jego żona z maleństwem zostali w Monachium, ze względu na zagrożenie terrorystyczne. W Polsce Lewandowska z kolei będzie mogła liczyć na wsparcie najbliższych - babć, brata czy siostry Roberta, Mileny. Rodzinne spotkanie to też doskonała okazja do... zaplanowania chrzcin małej Klary. 

Zobacz: Lewandowscy szykują się do chrztu Klary! Znamy szczegóły i... rodziców chrzestnych! ZDJĘCIA

Rodzinie Ani zależy ponoć, żeby odbyły się one w Warszawie, w kościele św. Anny w Serocku, gdzie Lewandowscy wzięli ślub, lub w Łodzi, w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na Bałutach, w której znajduje się grób krewnej Anny, akuszerki Stanisławy Leszczyńskiej. 

Zobacz także: Poważne zmartwienie Anny Lewandowskiej. Przez opiekę nad córką nie może...

 

2/6
Klara Lewandowska dostała uroczy prezent od Mariny i Wojtka Szczęsnych
3/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
4/6
Po wygranym meczu z Rumunią Anna i Robert Lewandowscy razem ze znajomymi świętowali w restauracji
5/6
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
6/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska