Zdjęcia ze ślubu Anny i Roberta Lewandowskich Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
Zdjęcia ze ślubu Anny i Roberta Lewandowskich
1/7
Zdjęcia ze ślubu Anny i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy świętują dziś czwartą rocznicę ślubu! Ten rok jest dla piłkarza i jego żony przełomowy, bowiem po raz pierwszy zostali rodzicami. W maju przyszła na świat ich córka Klara. 

 

To kolejny najważniejszy moment w ich wspólnym życiu, pierwszym z pewnością był ślub, który odbył się w czerwcu 2013 roku. Teraz, cztery lata od tego wydarzenia, na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Jak Anna i Robert ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską? Pamiętacie, jaką suknię ślubną wybrała piękna trenerka?

 

Zapraszamy Was do naszej galerii, w której zebraliśmy zdjęcia ze ślubu Anny i Roberta Lewandowskich!

Zobacz także: Zobaczcie ZDJĘCIA Ani i Roberta Lewandowskich z dzieciństwa. Tak będzie wyglądać ich dziecko? ;)

2/7
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Anna i Robert Lewandowscy powiedzieli sobie sakramentalne TAK w podwarszawskim Serocku. 

3/7
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Wśród gości, oprócz rodziny, nie zabrakło również przyjaciół Roberta Lewandowskiego z boiska. Na ślubie piłkarza pojawili się również Cezary i Edyta Pazurowie. 

4/7
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Przyjęcie weselne para zostało zorganizowane w pięknym pałacyku "Złotopolska Dolina" w Trębkach Nowych. Na ich weselu pojawiło się 300 gości, a zabawa trwała aż dwa dni! Bezpieczeństwa gości pilnowało 20 ochroniarzy, a jedną z atrakcji wesela był 15-minutowy występ Cezarego Pazury. Cała impreza kosztowała piłkarza ponoć 300 tysięcy złotych.

5/7
Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
Facebook
6/7
Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej
fakt.pl
7/7
Ślub Anny i Roberta Lewandowskich
East News