Anna Wendzikowska
Instagram

Tydzień po porodzie wróciła do pracy! Anna Wendzikowska zupełnie zrezygnowała z urlopu macierzyńskiego? Wiemy!

Anna Wendzikowska
Instagram

 

Anna Wendzikowska zaskoczyła wszystkich fanów! Pod koniec października gwiazda urodziła swoją drugą córeczkę. Tydzień po porodzie malutkiej Antoniny dziennikarka pojawiła się w studiu  „Dzień dobry TVN”, gdzie poprowadziła swój cykl o filmowych nowościach. Czyżby zrezygnowała z urlopu macierzyńskiego? Gwiazda zdradziła swoje plany w nowym "Fleszu"!

Przeczytaj: Anna Wendzikowska skompletowała wyprawkę i zdecydowała się na małą rewolucję w domu.

 

– Córeczki są dla mnie najważniejsze i spędzam z nimi niemal całe dnie. Jestem szczęśliwą mamą, ale że kocham swój zawód i czuję się dobrze, to raz w tygodniu mogę robić swoje! – zdradziła w rozmowie z "Fleszem” Ania.

 

Ale nie tylko Anna Wendzikowska cieszy się z narodzin małej Antosi. Maleństwo szybko stało się oczkiem w głowie swojego taty Jana Bazyla, oraz starszej siostry Kornelii.

 

Polecamy: Anna Wendzikowska pokazała partnera! To prawdziwy przystojniak.

 

Nasza Tońka jest już z nami. Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą. Trudno wyobrazić sobie większe szczęście”, napisała na Instagramie tuż po porodzie Anna Wendzikowska.

 

Mała Tosia podbiła też serca całej rodziny Ani i jej partnera, w tym siostry Jana Bazyla, Julii Dyzio, która opublikowała słodkie zdjęcie maleństwa na swoim Instagramie.

córka Anny Wendzikowskiej w rózowym ubranku
Instagram jdyzio

 

Na razie Anna Wendzikowska będzie pojawiać się w studiu "Dzień Dobry TVN" raz w tygodniu. Gdy mama będzie w pracy, malutką Tosią będzie się opiekował tata, Jan Bazyl.

Anna Wendzikowska
East News

Dziennikarka jest związana z biznesmenem, Janem Bazylem.

Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarzy
ONS

Więcej na temat Anna Wendzikowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47