Anna Wendzikowska
Instagram

 

Anna Wendzikowska urodziła! Dziennikarka pochwaliła się właśnie na Instagramie tym radosnym faktem. Na świecie pojawiła się jej druga córeczka, której dała na imię Antonina. 

 

- ✨ nasza Tońka już z nami.. Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą.. trudno wyobrazić sobie większe szczęście #happyfamily #familygoals #familyfirst - napisała szczęśliwa Anna Wendzikowska. 

 

 

Anna Wendzikowska urodziła. Kim jest jej partner?

 

Plotki o tym, że Antosia pojawiła się na świecie, krążyły w mediach już od kilku dni. Jednak Anna Wendzikowska nie chciała się do nich odnieść. Sama zdecydowała, kiedy i w jaki sposób poinformuje swoich fanów o tym radosnym wydarzeniu.

Przypomnijmy, że Anna Wendzikowska jest już mamą ślicznej Kornelii, która jest owocem związku aktorki z muzykiem grupy AudioFeels, Patrykiem Ignaczakiem. Obecnie celebrytka jest zakochana w przystojnym biznesmenie. To własnie Jan Bazyl jest ojcem Antosi. Dla niego to nowe wyzwanie. Mężczyzna po raz pierwszy został bowiem ojcem!

 

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje!

 

POLECAMY: Anna Wendzikowska na pierwszej oficjalnej imprezie z nowym partnerem! To niezły przystojniak

 

Anna Wendzikowska po raz drugi została mamą

Anna Wendzikowska - imię drugiego dziecka
Instagram

 

Gratulujemy!

Instagram

Więcej na temat Anna Wendzikowska