Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarza Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarzy Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarzy Anna Wendzikowska na Balu Dziennikarzy Anna Wendzikowska na Balu Dziennikarzy
Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarza
ONS.pl
Zobacz zdjęcia!
1/5
Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarza
ONS.pl

Anna Wendzikowska już nie ukrywa swojej miłości! Gwiazda TVN po raz pierwszy pojawiła się na oficjalnej imprezie w towarzystwie nowego partnera. Tajemniczy przystojniak towarzyszył dziennikarce "Dzień Dobry TVN" na wielkim Balu Dziennikarzy. Anna Wendzikowska i jej chłopak spotykają się już od kilku miesięcy. To właśnie z nim związała się po rozstaniu z Patrykiem Ignaczakiem. Kilka miesięcy temu Anna Wendzikowska w jednym z wywiadów opowiedziała o nowej miłości. 

Jest bardzo ciekawą osobą. Jest mądry, interesujący, podróżuje, ma pasje. Świetnie mi się z nim rozmawia. Najfajniejsze w związku jest to, kiedy musisz się spotkać sama ze sobą, gdy partner daje ci różnego rodzaju wyzwania, również takie z zakresu rozwoju osobistego. Nagle zaczynasz dostrzegać jakąś swoją zaletę, o której nie miałaś w ogóle pojęcia, albo coś, nad czym warto popracować. Nie zawsze w takich związkach, które rozwijały- mówiła w rozmowie z Galą. 

Zobaczcie jak wygląda nowy partner Anny Wendzikowskiej! Zwróćcie również uwagę na spektakularną kreację gwiazdy TVN! 

Zobacz także: Ta fotka Ani Wendzikowskiej przejdzie do historii! Spójrzcie tylko na jej... biust! Fani oszaleli!

2/5
Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarzy
ONS

To pierwsze oficjalne wyjście Anny Wendzikowskiej i jej nowego partnera. Prawda, że pięknie razem wyglądają?

3/5
Anna Wendzikowska z partnerem na Balu Dziennikarzy
ONS

Zwróciliście uwagę na kreację gwiazdy TVN? Anna Wendzikowska zachwyciła na czerwonym dywanie!

4/5
Anna Wendzikowska na Balu Dziennikarzy
ONS

Gwiazda TVN pokazała się w asymetrycznej sukni z długim trenerem. Look uzupepłniły srebrne sandałki i torebka. Naszym zdaniem było świetnie! 

5/5
Anna Wendzikowska na Balu Dziennikarzy
ONS
Więcej na temat Anna Wendzikowska