Świątczak wzięła ślub tydzień po Wiśniewskim

Ponad dwa tygodnie temu na Mazurach Michał Wiśniewski powiedział "tak" Dominice Tajner. Już kilka dni później w mediach ukazały się zdjęcia zdenerwowanej i przygnębionej Anny Świątczak, ostatniej byłej żony lidera Ich Troje. Tabloidy donosiły wówczas, że piosenkarka wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem, a ślub Wiśniewskiego był dla niej bolesnym ciosem.

Zobacz: Była żona Wiśniewskiego przeżywała jego czwarty ślub

Jak się okazuje, zdenerwowanie które wyraźnie rysowało się na twarzy Świątczak było prawdopodobnie z innego powodu. Ania załatwiała ostatnie formalności związane z... własnym ślubem. Jak donosi "Na żywo", zaledwie tydzień po ślubie Michała Wiśniewskiego, Świątczak zmieniła stan cywilny, ponownie na "mężatka".

Według informacji tygodnika, panna młoda miała na sobie dość oryginalną, czarną suknię a goście dostali zaproszenia zaledwie kilka godzin przed uroczystością. Wśród zaproszonych znalazła się także Doda, która w tym samym czasie na swoim Facebooku zapewniła, że "była na ślubie, którego udzielał żonaty ksiądz". Myślicie, że mówiła o Świątczak?

AfterParty.pl gratuluje Ani!